Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy halt meg a Hürrem?

Hogy halt meg a Hürrem?

Figyelt kérdés
Az interneten sokat keresgéltem,hogy a valóságban Hürrem szultána hogy halt meg, de sajnos nem találtam semmit.. Aki tudna nekem segíteni, legyen szíves segítsen :)

2013. aug. 25. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de én igazából arra lennék kíváncsi, hogy hogyan halt meg. Mármint. Például megmérgezték, vagy természetes halált halt..:)
2013. aug. 25. 17:54
 3/6 anonim válasza:
wikipédia
2013. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A wikin nincs fent nem tudom hogy hol olvastam már de az volt a lényeg hogy maláriában halt meg.

De bekel ütni a Google-ba hogy "Hürrem halála" kijön egy csomó találat ajánlott az elsővel elkezdeni rá katt és már írja is ki.

De ha szükség van segítségre akkor nyugodtan írj privát üzenetet.

2013. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hürrem szultana maláriában és kólikában halt meg 1558. április 18-án.
2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GImre válasza:
Hürrem szultána biztos hogy nem maláriában halhatott meg mert a malária nem jár sebekkel. Inkább lázas állapot.
2018. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!