Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a szép...

Mért van az hogy a szép lányok beképzeltek, büszkék és mindenkit levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Míg egy átlagos vagy nem annyira szép lány,kedvesebb megértöb és sokkal könyebb közeledni feléjük.

De lehet hogy csak az én tapasztalataim miatt gondolom ezt!


2013. szept. 3. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,igaz hogy a szép lányok beképzeltek.Bár a szép az egy tág fogalom,lehet ami nekem szép az neked csúnya.Szóval a szép lányok felsőbbrendűnek képzelik magukat,és azt hiszik hogy úgy bánhatnak a fiúkkal mint egy szar darabbal.Pedig nem.Az ilyen lányokat el kéne gázosítani,vagy valami megfelelő módszert alkalmazni ellenük.Azt hiszik mindent megkaphatnak,ezért teszik a p*csájukat minden focista, kigyúrt idióta páva gyereknek.Igen általánosítok,mert sajnos ez így van.Igazad van abban is hogy a kevésbé szép lányok sokkal aranyosabbak,megértőbbek és kedvesebbek.Mert ők nincsenek maguktól elszállva az égig,és tudják merre hány méter.Ellentétben az ilyen "lányokkal" szemben.Sőt,az ilyen lányokat embernek se nevezném,és létezésükről se szeretnék tudni az egész univerzumban.


*Dani

2013. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mellesleg ha még udvarolsz is egy szép lánynak,nincs benne annyi tisztesség és emberség hogy megköszönje,vagy legalább böffentsen valami.Rosszabb esetben ha neten írsz neki valami szépet,egy szmájlival elintéz,jobb esetben megköszöni és attól a perctől kezdve szarik rád.Így megy ez,már régóta csak kicsit ki kell nyitni a szemünket.A "nő" fogalma mára teljesen megváltozott,úgy ahogy a szerelemé is.


*Dani voltam ismét.

2013. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már ne haragudjatok, de nem csak a szép lányok vannak elszálva hanem az átlagosak is, mert hiába nem szép az arcuk, ha testük bomba, akkor tudják ők is, hogy bárkit megkaphatnak, így simán elküld a p*csába ha az elvárásuknak nem felelsz meg, meg tudja jó, jelenkező, az akad. a facebookon pedig mindenszép lány egoista kö*sög. már elnézést. 25 éves vagyok, 4 éve van kb facebookom, és ezalatt a 4 év alatt 10 jelöltek be. én szoktam

jelölgetni most is, (azért rondákat, és 200 mázsásokat nem jelölök azért van igényem) jelölgetek, rájuk írok, mutatja a face hogy látta, de írni nem írnak vissza. -_- egyiksem aki egy kicsit is csinos! 100-ból ha 4 vissza ír, és vált pár szót! a 4-ből a 0 később folgalkozik majd veled ha nincs kockás hasad és nem legalább az átlagostól jobb. a való életben, pedig rosszabbak. annyira beletudnak gázolni a fiuk lelkivilágába (nekik nincs) hogy egy életre elmegy a fiuknak a kedve az ismerkedéstől. kiröhögnek, egyből rávágják, "bocs, de van barátom rutinos szövegeik" vagy flegmán "mit akarsz h. nézelki" stb. ezmiatt én nem adtam fel. 25 éves vagyok és tobbrábbra is ismerkedek nőkkel, de mégegyszer nem fogok nyelni. oda megyek ráköszönök én: szia. ő:szia. én: gondoltam megszólítalak, nagyon szimpatikusnak tűnsz, és nincs akivel beszélgessek egy mosollyall. erre ő: flegmán ri*ancos vigyorrall: bocsi, de van barátom. pfff miért nem lehet beszélgetni attól még h van barátotok???? miért kell ennyire lealázni??? ha beszélgettek kicsit még nem jelenti azt, hogy már meg is du*unk titeket!!!! az alaptisztelet adjátok meg, ha más is tisztelettel bánik veletek! 100-ból 99 csaj így küld el a p i c s á b a. túl messzire mentek. és mér tovább nem tűröm ezt a tiszteletlenséget! seggbe fogom rúgni aki leazáz mégegyszer, vagy azt mondja " mitakarsz ilyen fejjel" ki fogom ütni! mai lányognak foggalmuk nincs hogy a kezdeményező mit él át nap, mint nap! mi hozzánk nem jönnek oda, mint tihozzátok nap, mint nap! mu magányosak vagyunk! nekünkmegy szexért, vagy egy kapcsolatért vért kell izzadnunk! nektek minden pillanatban ott a lehetőség mindenre! akkor szexeltek amikor csak akartok! de mi max akor ki izzadjuk belünket. vagy fizetünk egy prostinak! a könnyű dolgotokba már nyávogtok, és sírtok, olyanok után akik jól megdug titeket és eldob, miért sírtok? az átlagos fiukat meg ti külditek el annyuk p i c s á j á ba nao, mint nap!!!!

2013. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-ik válaszoló vagyok. azt elszeretném mondani, hogy a legtöbb fiatal, és nem fiatal férfi követi el a legtöbb öngyilkosságot! 4szer többen ölik neg magukat a férfiak, mint a nők! hogy miért? mert magányosabbak mint a nők! ti max akkor vagytok magányosak ha 1 pujátok, de ha csinos anyukák vagytok még akkor hamarabb szereztek férfit, mind egy egyedül álló fiú. a magány, nálatok rövidieig tart max 3 hónap, ezalatt a 3 hónapban is buliztok,de buliközbe az alkalmi szexet sem hagyjátok ki. vagy azért v tok magényosak, nert így akarjátok mert nektek jó szinglinek, mer becsemeltek a sok kapcsolttaól abba untok bele!!!!!!!!!!!!! a legtöbb férfi meg csak álmodozna még a szexről is.
2013. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!