Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy van szellemjárás és...

Igaz hogy van szellemjárás és halál után mennyi napig?

Figyelt kérdés
Nekem apukám 3 hete halt meg,és ma is felhangosodott a tévé és a DVD cd-lemez része kinyitodott pont láttam.És ez a tévé hangosodás nem az első 3 hét alatt.
2008. júl. 2. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%

Érdekes...én hiszek az ilyen dolgokban.Nálunk már többször előfordult, hogy megállt vmelyik óra a halál bekövetkeztekor.Pl, papám amikor meghalt(otthon,saját ágyban) a vele szembelévő óra a falon megállt, és a mellette lévő fénykép (mama és papa esküvői képe..) leesett a falról, és eltörött az üveg.Aztán ebben az évben apukám keresztapja hirtelen meghalt(agyvérzés..) és megállt az órám, még viccelődtünk is rajta (másik városban voltam, és nem is tudtam a haláláról) és délután megtudtam, hogy meghalt a bácsi..elmentem mamámhoz(mellette lakott, és a testvére volt) és nála is 3perc eltéréssel állt meg az órája aznap...és más is mesélt már hasonlókat nekem.Szerintem nagyon ijesztő..de hiszem, hogy vannak ilyenek. Még egy történet, remélem sikerül érthetően leírnom..

Lakótelepen lakunk, és a mellettünk lévő házban lakó anyuka mesélte (anya ismerőse) hogy egyik éjjel az 5éves kisfia nem mert elaludni éjjel,és sírt az anyukájának, hogy hagy aludjon vele, de nem akar a saját szobájában lenni.Anyuka nem értette mi lehet az 5éves kisfiú baja, kérdezte is töle, és a kisfiú meg ok nélkül pityergett, és mondta hogy egy bácsi ment el az ablaka elött.Csak az a furcsa, hogy emeletes ház 4. szintjén laknak.Anyukája meg gondolta biztos, vmi filmet látott, és azért fél.Na de 5éves, magától nem találna ki ilyesmit. És másnap ezt mesélte az anyuka a 2 szinttel alattuk lakó anyukának, neki is van egy 8éves kislánya.És a másik anyuka meg döbbenten mesélte, hogy neki a kislánya dettó ugyanezt csinálta, és kiszaladt a szobájából, mert hogy van ott egy bácsi.És az anyuka eléggé megijedt, át is néztek a fárjével mindent, és semmi. És még aznap hallották, hogy a közöttük lakó szinten meghalt az idős bácsi.Hát amikor mesélte nekem az anyuka, felállt a hátamon a szőr, és szerintem iszonyat félelmetes.Nem hinném, hogy két kisgyerek ezzel szórakozna,és mindkét anyuka normális, szóval még csak nem is ők szórakoznak ilyesmi kitalálásával..érdekesnek tartom..nagyon is.

2008. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
nekem is meghalt egy szeretett rokonom... és előjelei voltak... az előtte való éjszakán olyan furcsa volt minden, nem tudtam aludni, minden recsegett-ropogott, és bár semmi szél volt, a tárgyak leestek a földre... aztán meg csőtörés is lett... nemrég volt az évfordulója a halálának, és elment az áram, szerintem pont abban az órában, amikor meghalt... és a tárgyak meg ismét össze-vissza potyogtak, és bár nem volt szél, valami (valaki?) csapkodta az ajtót is.
2008. júl. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

A szellemek pontosan 25 napig járnak. Ezalatt be kell járniuk életük öszes fontos állomását - csak utána léphetnek be a fénybe.


...poénos szomszéd távirányítója csodákra képes. Vagy egy kontakthibás panel. Állítsd el tv-t az alapbeállításról, emeld fel a 5 cm-re az egyik oldalát, és csapd oda. Ha visszaáll az alap, akkor kontakthiba.

2008. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Érdekes esetek vannak.Aznap mikor írtam tegnap akkor az én kislányom is átjött a szobából hozzám a másik szobába itt neteztem.Megis lepödtem nem szokott igy átjönni ő még két éves nem mondott semmit.Hamar sikerült elaltatni.Olyan ijesztőek ezek amik történnek.
2008. júl. 3. 17:40
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Van szellemjárás.Régen a nővérem 2 éves kisfia belefulladt az emésztőbe.Senki se tudta hogy hogy eshetett bele.A többi gyerekek éjszaka gyakran felsírtak hogy látták Imikét a szobában meg ilyenek és nem akartak még aludni sem.Azután nővérem is félt már hajat mosni mert mindig olyan érzése volt hogy a halott kisfia ott áll mellette.De itt nálam is voltak furcsa dolgok.Volt hogy éjszaka járkálást hallottam a szobámban meg régebben volt hogy árnyék is jelent meg a falon.Amugy meg nincs időhöz kötve hogy meddig vannak a szellemek anyám nővére már b 8 éve halott és anyám azt állította hogy éjszaka megremegett az ágya és hogy azt hitte hogy földrengés volt.Mire én jobban megnéztem az ágyat az oldalán bele volt vésve egy gyertya meg egy J betű ami azelőtt nem volt ott.Anyám testvérét Júliannanak hívták és van is kép ahol gyertyát fogja.
2008. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ilyen nálam is volt, anyukámmal.Csak nálunk nem az ágy, hanem én remegtem be, majd meg is jelent anyukám h ne szomorkodjak mert ő még szeret attól h meghalt:(Azóta nem jelent meg
2009. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Nálunk is volt paranorális jelenség este volt kopogtak mi érdekes mert fal van a telek körül és a kapu be van zárva az ablakban az ajtóra is rá lehetett látni de nem volt senki ott és minanyian hallottuk a kopogást.

Az előző lakó az udvaron felakasztotta magát egy fára és a szomszéd szette le és a padlás ajtaja koppant egy nagyon pedig nem volt ott senki rajtam kívül.

2010. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
63%
Én csak 12 éves vagyok.És egyik nap mentem a tesómmal a napaliba és meg láttunk egy kis lányt.Ide jött hozánk és mondta hogy vigyáz és abban a pillanatban le esett a papámnak a huga aki 12 évesen halt meg.Ez miért van?Nagyon félek.
2011. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
63%

Hát ezek a kísértet sztorik elégé rémisztőek csak az a baj, hogy velem is történt már meg ilyesmi nekem a papám halt meg 6 évvel ezelőtt és emlékszem, hogy a halálát követő 3 nap aszt álmotam, hogy eljött értem az ovodába és elvitt haza és én úgy öröültem neki és kérdeztem tőle, hogy.- Papa nem haltál meg!Úgy volt, hogy meg haltál és, hogy elhamvasztottak és ere nem válaszolt csak lehajtot fejel szomrkodva kisért engem haza.

Etszer kaptam tőle egy órát amit nagyon szeretek mert tőle kaptam és azt előző sztorikhoz igazodva, hogy az óra megált pontosan a halálakór ez az óra azota nem mükszik jól gyorsan lemerül és sohasem mutatya a pontos időt hiába álitod be ez az óra a fürdő szobában van és a papám jut róla eszembe.

És mikór ithon egyedűl vagyok szoktam furcsa hakokat halani amik igaz a zomszéd tól jönek de van olynmikór olyan érzésem van mintha a mi lakásunkba lene valaki és van olyan fura hang ami mintha egy pinkponglapda esne le és ez másoknál is így van mások nál is és ök kertes házba laknak:S

Paranormál jelenségek mindig is voltak és mindig is lesznek de ezeket pozitivan kel értelmezni.

2011. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
40 nap.
2012. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!