Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak magamról jó...

Hogyan csináljak magamról jó képet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, de képeken mégsem tetszek magamnak.
2009. nov. 5. 18:58
 1/6 anonim válasza:
31%
hmm..mesztelenül!
2009. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Mosolyogj!

:)

2009. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. :) Elmondom, miért, hátha magadra ismersz valamelyik részében...

1. a rólam készült fotók valahogy soha nem a valóságot adják vissza, mivel előben álllllandóan beszélek, fejeket vágok, meg pörgök 1000rel, vagy röhögőgörcsöt kapok valamin, és ezt nem lehet síkban kiterítve és egy darab képkockán ábrázolni. Az már nem teljesen én vagyok. A barátaim is azt mondják, hogy engem élőben kell látni((: Éppen ezért "mindentükörben- lefotózommagam" típusú képek sincsenek rólam soha (pedig ebben a korosztályban ez a menőődolog :D)


2. mivel nem teljesen szimmetrikus az arcom (bár kinek az?...), és mindig a tükörben látom magam, ezért az arcom fordított képét szoktam meg, nem pedig azt, amit a többiek látnak, meg ami persze a fotókon látszik. Ezért a képeken nagyon rondának látom magam, mások viszont ezt egyáltalán nem látják, nekik biztos tükörben lenne furcsa a fejem :)


Hogyha ez a második nálad problémát jelent, akkor szerintem próbáld kitapasztalni, hogy melyik oldalról/melyik arckifejezéssel látod magad kb. "normálisnak" a fényképeken (nekem 1 db ilyen van), és utána próbálj hasonló módokon beállni, vagy pedig fotózd magad tükörben - úgy neked biztos tetszeni fog, hiszen úgy szoktad meg a fejedet :D


Jaj, bocsi hogy ennyi hülyeséget rizsáztam össze, de ha nem beszéltem volna ennyit, akkor az már nem is én lennék((:

puszi

15/L

2009. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jó (erős) fények, egy kis photoshop, csinálj vagy 200 képet, és a legjobbakat kiválogatod.... :) ennyi a titok
2009. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

tegnap 19:28 nagyon jókat mondott.

én, ha belenézek a tükörbe: oké, egyáltalán nem vagyok csúnya. de egy igazi szépség sem. viszont az a gond, hogy a képeimen sose az az oldalam jön le, amit a tükörben látok, sose sikerül =( képeket undorító az arcom.

14/L

2009. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó tanács: soha ne csücsöríts, mint a k*rvák, mert az rohadt undorító!
2012. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!