Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézetek vannak egy...

Milyen idézetek vannak egy olyan barátságról, amit a távolság nehezít?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok: "mellettem vagy de messze tõlem aki számít azt te sosem látod aki valamit is akar az a jóbarátod aki megesküszik hogy jóbarát vagy pedig többnek tart mint egy jóbarátnak"

Van valaki akit netről ismerek, de a legjobb barátom lett. Még találkozni nem tudtunk, de hamarosan összejön.


2009. nov. 14. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
"messze vagy, de biztosan nem szenvedsz annyit mint én és nem írsz ki baromságokat az ottani gyakorikérdések.hu-ra mint amiket én kiírok"
2009. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy. -.-"
2009. nov. 14. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok abban, hogy sem távolság, sem halál, avagy távollét szét nem választhatja azokat, kiket egy lélek éltet, egy szeretet fűz össze.


“Distance never seperates two hearts that really care, for our memories span the miles and in seconds we are there. But whenever I start feeling sad beause I miss you I remind myself how lucky I am to have someone so special to miss.”


Kicsit félreérthető, de szerintem szerelemre és barátságra is lehet írni.

2009. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!