Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rám várt kifejezetten, vagy...

Rám várt kifejezetten, vagy csak egy arra járóra, esetleg betörni készült (vagy paranoid vagyok)?

Figyelt kérdés

Egy kis községben lakom,tegnap éjszaka jöttem hazafelé gyalog,a megszokott utvonalamon. Ez egy főut,ki van világitva,de éjszaka nem jár arra egy autó sem. Ez tegnap se volt másképp,sőt most emberek sem voltak. Az egyik ház előtt állt egy nagyon gyanús férfi,nem csinált semmit,csak állt egyhelyben és bámult be az egyik házba. Ahogy közelebb értem elkezdett nézni,egy pillantra sem vette le a szemét rolam ,én meg átmentem az út másik oldalára inkább.Mire ő elkezdett matatni a zsebében,meg ugy tett mitnha kötné a cipőfüzéjet( nem kötötte amugy ),és tkeingetett körbe . Én megszaporáztam,kb 20 méter után hátranéztem és bámult felém,elkezdtem futni. már elég messze voltam (kb 60 m) mikor láttam h fut át az uton (utánam) Utána marha gyorsan hazarohantam.

A betörést onan gondolom,hogy nemtudom hogy engem akart e követni,vagy valamelyik házhoz futott


2009. nov. 15. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazság szerint csak ő tudná megmondani, de annyit tudok, nem én voltam.
2009. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet az is, hogy civilruhás rendőr volt és gyanús voltál neki, betörőnek nézett. Jó, ez hülyeség, de tényleg bármi lehetett.

Kis faluban azért még sötétben is felismeri az ember, ha odavalósi vagy ismeretlen.

2009. nov. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ismeretlen volt még sosem láttam .
2009. nov. 15. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!