Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok és a nyárisz...

Én 17 éves vagyok és a nyáriszünetben szeretné önkéntes munkát végezni, de sajnos nem találtam nekem valót (18 év alatt, Magyar országon, nyáriszünetben). Valaki tudna ajánlani vmit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de nézd meg, hogy van-e a környékeden állatmenhely. Ott mindig elkél a segítség, és a társaság, hangulat is nagyon jó szokott lenni.
2008. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm javaslatod, de a környékünkön sjnos ez nem lehetséges.
2008. júl. 9. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlom neked a Demokratikus Ifjúságért Alapítványt. Ez egy fiatalokból álló önkéntes szervezet. Mindenfélét csinálnak, hulladékgyűjtéstől az óvodakerítés-festésig. A társaság pedig itt is nagyon jó.


[link]


Itt utánanézhetsz, és kereshetsz magadnak (ugyancsak a lakóhelyednek megfelelően) egy csoportot. Örömmel fogadnak majd.

2008. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állatkert, kórház, menhely... Szerintem is ilyen helyeken kell próbálkozni.
2008. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bolt,tesco,fagylaltozók.A barátnőim mind ilyen helyeken dolgoznak próbálkozz te is a Tescoban.
2008. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért én nem önkénteskednék a Tesco-nak :) a kórház is jó ötlet.
2008. júl. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az óvodák nyitva vannak nyáron is, ha szeretsz gyerekekkel foglalkozni.

Önkormányzat, családsegítő, egyház... minden ilyen helyen érdemes érdeklődni, kölcsönös szimpátia esetén találhatsz olyan családot, vagy épp idős embereket, akiknek tudnál segíteni.

Milyen jellegű munkára gondoltál, és miket találtál, amik nem 'valók' neked? Mekkora településen élsz?

2008. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnkinek a segítséget!

Úgyézki, h végre találtam egy helyet.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2008. júl. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!