Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék készitése...

Karácsonyi ajándék készitése otthon. Segit valami jót ajánlani? Lehet összetett is!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma vettem egy nagyon szép keménykötésű fénykép albumot, amibe majd szépen belerakosgatom a képeinket:D Már régóta hánykolódnak dobozban, megérdemlik az albumot:) Tudom hogy ez nem egészen saját kézzel készített, de nekem nincs ilyesmire időm..:(

Mikor kicsi voltam csináltam egy szép csillagot a fa tetejére, nem sikerült túl jól, mégis évekig használtuk:D Még most is megvan:)

2009. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hu egyszer csináltam egy karit ugy h csak kézzel készitett dolgokat ajándékoztam.Varrtam diszpárnát (szivacs és anyag )

könnyű.öntöttem gyertyát ,kaspot diszitettem ,képkeretet foto val,diszdobozt ,bizsu ékszert stb

2009. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A legtöbb ember titokban nagyon utálja a házi készítésű ajándékokat,mert pl a díszpárna nem illik a többihez,és nem örül nagyon sok száz kis angyalkás karácsonyfás biszbasznak,meg 80 naptárnak!

de ezt csak úgy mondom,mert ezért pl tök jó az a rántott hús kuponos ötlet,h mindenfélét beleÍrsz,és egész évben ha akar valamit,kitép egyet belőle,hogy "sütök nekded sütit,vagy gyereknek h nem kell megedd a spenótot meg ilyesmi!"nulla forint...

vagy pl kérdezd meg h mire van SZÜKSÉGE

ez nem túl nagy meglepetés,de tuti siker(:

2010. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!