Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy átlagos szerelőnél a...

Egy átlagos szerelőnél a szóköz (space) gombot mennyiért lehet visszarakatni?

Figyelt kérdés
Folyton kiesik a gomb, beragad, alig lehet visszatenni a laptopba. Azt néztem, hogy szerintem lehet, hogy egyik részén hiányzik valami kis kar ami a helyén tartja. Hogy tudnám ezt otthon megoldani, vagy kb mennyiért csinálják meg?

2013. nov. 19. 18:40
 1/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Én ki szoktam szedni, ha pucolni akarom, valóban kell neki egy fémkar. Hát vagy kiszeded egy régi klaviból, vagy elviszed valami szervízbe, nem hiszem, hogy sokba fájna, hiszen két perc alatt kész van, a fémizé meg filléres kütyü lehet.
2013. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most hogy így jobban megvizsgáltam, észrevettem, mi lehet a baj: Ugye két oldalt van egy-egy felfelé álló "asztalka", és mindkettőt le lehet nyomni, utána pedig egyből visszaugrik, csakhogy nekem a jobb oldali fel sem áll, össze van esve.
2013. nov. 19. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal valószínűleg a szerelő sem tud mit kezdeni, ki kell cserélni.

Van a neten egy webbolt, akhol szinte minden laptophoz lehet billentyűket venni egyesével, van amihez használtat, van amihez újat.

Keress rá a neten!

2013. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!