Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan magányosnak...

Mit tegyek? Olyan magányosnak érzem magam 17 lány

Figyelt kérdés
Olyan magányosnak érzem magam úgy érzem nincs senkim akik voltak is barátnőim meg változtak és már nem is keresnek el vannak nélkulem.. És ez nekem fáj.. Fiuk sokan akarnak velem foglalkozni de én nem szeretnék veluk össze jönni mert egyik iránt sem érzek semmit s nem is tetszenek.. És nagyon nehezen tudok barátkozni meg minden
2013. nov. 21. 20:44
 1/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nyugi, szokott ilyen lenni. Ha aztán megkeresed a barátnőidet, akikről azt hiszed, hogy nem törődnek veled, ki fog derülni, hogy de igen.

Próbáld meg.

2013. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ömm.. oké.

Ha magányos vagy ismerkedj......vagy éppen ezt akarod itt?

2013. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cyric válasza:

Szeresd,becsüld és add önmagadat akkor talán megismerkedsz valakivel aki megért és nem mond olyan könnyedén le rólad.Vannak emberek akiket jobb kerülni de nem szabad elzárkózni csak a képükbe vágni a véleményedet vagy szarni rájuk.A mi korunkban(mivel én is 17 vagyok) gyakran keresztül megy az ember ilyesmin kivéve akik inkább felveszik a sok idióta stílusát csak hogy ne közösítsék ki őket.Próbálkozni kéne hasonló érdeklődés körű emberekkel ismerkedni de ez rohadtul nem olyan egy szerű mint amilyennek hangzik.


Nehéz elviselni a magányt. :s

2013. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adidzsi válasza:
100%
Sosem vagy egyedül Jézus mindig veled van !
2013. nov. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!