Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban szeretnék...

Clan kérdése:

Németországban szeretnék autót venni, és ennek mi a feltétele, hogy én magyar állampolgárú ember, kapjak rendszámot, mennyi az önköltsége 3 hónapra, illetve a biztosítás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

ott drágábbak a kocsik, magasabb a biztosítás, ha meg haza is hozod, magyarosítani kell, ami megint több 100 ezer minusz

megkérdezhetem miért németben akarsz autót venni?

2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tippelj miért minden második autó behozott külföldi használtan?! Mert a magyaroknak annyi pénze van hogy kintről drágább kocsit akar venni? Nem !!! Mert sokkal olcsóbb ,jobb állapotban van, meg ha valami elbaszódik azonnal kicserélik. Állandóan szervizelik, és nem egy kocsi van a garázsban. Szóval a biztosítási díjról szeretnék továbbra is érdeklődni.....
2013. nov. 23. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:

hát sajna de szétmentünk a német pasimmal, de ő adta vette az autóit kint, egyszer annyit mondott, nekem adja az egyiket, csak én fizessem az adót, meg bizt-át, mindent. kb 500 eur-ra saccolt, hogy abból kijön havonta, de hogy a benzin benne volt e, nem tudom.

de pár száz eurókért ott is csak roncstelep előtt álló, max eg évig használható autó kapható. újságokban ahogy láttam használt kocsik 8000 eur alatól indulnak.bocsi, hogy pont a biztosításról nem tudok infozni.

2013. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat,már csak a biztosításra vagyok kíváncsi!
2013. nov. 23. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Ausztriában kb. 100Euro/hó a biztosítás, de így hogy magyarba viszed nem tudom mennyi lesz.


Itt meg tudod néznegetni az árakat: www.gebrauchtwagen.at

2013. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!