Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy embernek...

Van olyan, hogy egy embernek csak nagyon jó, vagy csak nagyon rossz az élete, vagy törvényszerű, hogy hullámvasúton vagyunk?

Figyelt kérdés
És ha az utóbbi, akkor milyen gyakran váltakozik egy-egy pozitív-negatív ciklus?
2008. júl. 12. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs.

Mindenkinek vannak jó és rossz napjai és mindenkinél változó.

2008. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a jó vagy rossz napokra gondoltam, azt én is természetesnek tartom. Hanem a hosszabb távú jó vagy rossz életszakaszokra.
2008. júl. 12. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nincs mit különösebben magyarázni, hiszen ez maga az élet. A sok rossz után mindig jön valami jó és a sok jó után mindig valami rossz. Nagyon jó éltem max a gazdagoknak van, nagyon rossz pedig a szegényeknek. De a kocka mindig fordul.
2008. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs törvény. Az egész életed lehet maga a pokol, vagy végig csak mulatság - bár ez mindkettő ritka.

De természetesen ebbe TE is bele tudsz szólni.


A kérdésed egyébként arról szól, hogy van-e valami felsőbb hatalom, amelyik figyeli, hogy ha már sok jót vagy rosszat kaptál az életedben, akkor fordítson. Nos: NINCS ilyen hatalom. Az életet meg nagyon nem érdekli, hogy milyen, és te mit gondolsz vagy érzel róla.

2008. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!