Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy legszívesebb...

Mért van az, hogy legszívesebben kivégezném mindazokat, akik valaha bántottak? Ennyire nem vagyok képes felgolgozni a sértettségeket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Hello. Én is hasonlóan vagyok vele. Volt két ember akit szerettem, de nagyon megbántottak. Azóta én s a halálukat kívánom, meg akarom verni/ölni őket. És nem vagyok ettől még elmebeteg, hanem ők, mert nagyon súlyosan megbántottak ok nélkül.

Ha tudnám mit tettek Veled, akkor könyebb lenne kideríteni, de valószínüleg nem tudsz túllépni a sérelmen. Én is ilyen vagyok.

Remélem tudtam segíteni.

D.

2008. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj, hogy 5 évesen megerőszakoltak a szomszéd fiúk, innentől kezdve csőstől jöttek a bajok. Megaláztak, megpofoztak, kiabáltak, megcsaltak ok nélkül, minden elképzelhető rossz megtörtént velem. És méfg én legyek kedves, megértő és gondoskodó, ezek után hogy legyek?
2008. júl. 12. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Sajnálom. Szüleid nem tettek semmit? Nem jelentették föl őket? Nem tudsz elköltözni egy rokonhoz, pl nagymamámhoz vagy nagynénihez, hogy új életet kezdj?

Ezeket a dolgokat tényleg nagyon nehéz feldolgozni. De egyik sem a te hibád. Ilyen sérelmek után normális, hogy ki akarod végezni őket. Ezek után nem tudsz és nem is kell kedvesnek lenned velük. Megaláztak bántottak, stb.

Barátnőid, családod nincs melletted? Nekik nem mondhatod el a bánatod, mert nem értenek meg?

Szerintem próbálj meg új életet tenni, egyelőre ennyit tudok tanácsolni.

2008. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek új éltet tudok kezdeni jövő7en szerdátol, ugyanis elköltözöm a vőlegényemhez.A barátnőm hála istennek mellettem áll. A cwsalád, meg.... semmit nem ér.
2008. júl. 12. 15:15
 5/5 anonim válasza:
100%

nem csoda, hogy megölnéd őket. amúgy ez teljesen normális. épp az lenne a rossz ha nem akarnád őket megölni. ez így van rendjén.

ha megúszhatnám következmények nélkül, akkor már sokkal kevesebbért is öltem volna embert.

és ez sok mindenkivel így van.

2008. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!