Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek annyira bizonyos...

Miért félek annyira bizonyos állatoktól?

Figyelt kérdés
Pl:pók,skorpió,kígyó meg egyéb veszélyes állatok, állandóan azt hiszem hogy veszélyben vagyok emiatt.
2008. júl. 12. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fél valamitől.Én pl.A pókoktól és a darazsaktól.Mástól nem.Kigyóktól kezdve a békákig mindent összefogdosok.

Anyám meg a lovaktól majrézik.Nem is tetszik neki hogy lovakkal foglalkozok mert mindig azt mondja hogy veszélyesek meg ilyenek.

Szoval mindenki fél valamitől.

2008. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valami különös félelme, hiába titkolja. Én a nyitott szájú cápa láttán összeesem. A barátnőmnek arachtofóbiája (mn. pókfóbia) van, a másik barátnőm meg a csigáktól retteg. Nah, ehhez mit szólsz? :) Én már egy ideje dolgozom a fóbiám legyőzésében. :) És eddig sikerrel jártam. Mostmár rámerek nézni a CSUKOTT SZÁJÚ cápára. :D Haladunk, haladunk. :) Azt tanácsolom, hogyha leszeretnél mondani a félelmeidről, nézz szembe velük! Amikor azt érzed, hogy veszélyben vagy, képzelj valami mást. Engem a jóga mindig megnyugtat. Ha rád törne a félhetnék, tégy be egy klassz filmet, vagy olvasgass, böngéssz a neten, hallgass zenét! :)
2008. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én az egerektől félek. Most tudtam meg, hogy amikor az édesanyám várandós volt velem, akkor a lakásukban volt egy egér és éjszaka végigszaladt a lábán. Tehát a bennem lévő félelem már magzati korban tudatosult bennem. Onnan hozom ezt a félelmet.
2008. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!