Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, hogy a...

Milyen dolog az, hogy a családdal még sohasem voltunk nyaralni?

Figyelt kérdés
Amúgy már rohadtul unom, mindig csak a kifogások vannak, hogy miért nem tudunk elmenni nyaralni,mert minden normális család elmegy 1-2 hétre nyaralni csak mi nem, és én sehogy sem tudom őket meggyőzni, hogy elmenjünk.
2008. júl. 12. 18:30
 1/8 anonim válasza:
2%
Lehet hogy nincs rá pénzetek de nem gond mert vegyetek fel rá személyi kölcsönt!
2008. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én most vagyok 20 éves, de mi sem mentünk soha, sehova nyaralni, szinte még sehova sem jutottam el osztálykirándulásokon kívül, csak ahol dolgom volt. De az én családom nem is nevezhető családnak. Nem vagy egyedül ezzel a problémával, nekem nagyon sok ismerősöm még aki hasonló cipőben jár mint én, ők egyszerűen nem akarnak a családdal ennyi időt eltölteni, vagy sajnálják rá a pénzt (egy nyaralás árából szinte már vesznek egy olcsóbb kocsit, vagy felújítják a lakást, ami maradandóbbnak tűnhet, de amúgy szerintem nem az) Én nagyon sajnálom, hogy még szinte nem láttam a világot, remélem egyszer lehetőségem lesz rá. Az ember nagyon sok tapasztalatot gyűjthet egy nyaralás során, feltéve ha nem egész nap a szállodai medencében vagy a parton ücsörög. Szerintem van valami rejtegetett gond, hogy egy nyaralást így visszautasítsanak a többiek, már csak haveromból kiindulva is. Ő gyűlöli a szüleit, ezért nem ment el velük, még az USA-ba sem:) Persze a szülei előtt ezt jól rejtegeti. De nem akarlak ijesztgetni, hátha nálad más oka van a dolgoknak.
2008. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna én ugyan abban, vagy nagyon hasonló cipőben járok, mint ez előttem szóló. Csak a mi "családunk" inkább másra költi a pénzt, és nem kocsira, vagy felújításra. Én sem fogok boldogulni soha, ha itthon maradok. Ezért akarok minél előbb szabadulni.

Van olyan ember, aki rajtam kívül még nem látta pl. a Balatont se? Mert én még azt sem láttam...

2008. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi régen a családdal sokat jártunk nyaralni, de aztán, hogy már saját életem lett, nekem (nekünk) sem nagyon akar összejönni. De csak a pénz miatt, illetve mert vannak a nyaralásnál sürgetőbb dolgok is.
2008. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekünk van rá pénzünk bőven,csak idejük nincs rá, de mindig találnak rá kifogást apénzen kívül hogy miért nem megyünk.
2008. júl. 12. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ha elég nagy akkor menj el a haverokkal valamerre, nem túl messze, de mégis nyaralás
2008. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én minden évben voltam táborban, és a családdal is a balaton parton, hétvégenként eljártunk valamelyik fürdőhelyre! Ja, hogy ez 30 éve volt?

Amióta saját családom van, mi se mentünk minden évben, és akkor is volt, hogy csak egy hétvégére! Az idén is le van foglalva a szállás, de még nem tudom miből viszem el őket!

2008. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utazni kelll.hogy megismerd a világot,és magad,éshogy élményeket gyüjts
2008. dec. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!