Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni újból...

Érdemes elkezdeni újból naplót írnom? 16/L

Figyelt kérdés
Amikor 12-13 éves voltam írtam két naplót is, de a testvérem megtalálta és elolvasta, azután a "ciki" oldalakat kitéptem belőle, persze most nagyon-nagyon bánom, hogy nincs meg és abba is hagyta a naplóírást. Most valamiért újra előjött az az érzésem, hogy én naplót akarok írni!:) Szerintetek kezdjek bele? Hogyan kezdjem el? Miket írjak bele? Tudom, hogy bármit beleírhatok, de mégis miket? Nektek milyen a naplótok? Nem ciki már ebben a korban naplót írni?:)

2013. dec. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezd el újra, egyáltalán nem ciki!

Bármiről írhatsz benne, öröm, bánat, csalódás, a mindennapi élet dolgai. Azokról főleg, amik jelenleg foglalkoztatnak, pl. pasizás, jövőbeli kérdések, pl. mi leszel, stb..., sport, egészséges életmód, meg amihez kedved van.

Később amikor majd előveszed, segít majd eligazódni a korodbeliek gondolkodásmódjában :)

2013. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál nyugodtan, ha érzel rá késztetést, ne fojtsd el!!:) Másik, hogy van ilyen emlékkönyves cuccos is, és hát olyan is, aminek van lakatja:) Amúgy úgy is írhatod, mintha nem rólad szólna, szóval csak kitalálsz valakit ,akinek a nevében írod:):) És akkor mondhatod,h az nem rólad szól:)
2013. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lakatos megoldás a legjobb, csak aztán ne felejtsd el bezárni, a kulcsot meg eldugni. És nem, miért lenne ciki? :)
2013. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!