Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez alvajárás, vagy valami más...

Ez alvajárás, vagy valami más a probléma?

Figyelt kérdés
Párom még régebben éjszakánként sok furcsa dolgot csinált, és nem tudom mi lehet az oka! Volt olyan hogy arra ébredtem ő az ágy szélén ül a sötétben, megkérdeztem, hogy mit csinál, akkor azt mondta egy nyuszit akar nekem fogni... Aztán mondtam neki hogy nincsen ott semmi erre visszafeküdt. Volt mikor az ajtóban ált, és azt montda, pók van az ágyban, ami a fejére ereszkedett és megijedt. De ki tudja mióta állt az ajtóban. Másnap mikor elmondom neki semmire nem emlékszik. Volt hogy beszélgetettt valakivel... Vajon ez alvajárás vagy valami más?
2009. nov. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvajárás, semmi más, nyugi.
2009. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alvajárás - de ez veszélyes dolog!

Ha rosszat álmodik, veszélyes lehet rád vagy önmagára.

De ha nem álmodik rosszat, akkor is kimehet a lakásból. Nyitva hagyja az ajtót és önmaga is veszélybe kerülhet.


Orvos->beutaló->Madarász utcai alváslabor

2009. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sokszor féltem is, márcsak azért is hogy nem e ugrik ki egyzser az ablakon mert olyat álmodik. Olyan 4 hónapja nincsenek ilyen dolgai, de elötte rendszeresen történtek hasonlók. Va hogy olyan mintha fent lenne beszélek hozzá, rám néz, de olyan furcsa a tekintette mintha nem ismerne meg... Megpróbálom rávenni hogy orvoshoz menyjünk.
2009. nov. 30. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!