Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy arany gyémánttal kirakott...

Egy arany gyémánttal kirakott rolex óráért menyit kérhetek ebay en?

Figyelt kérdés
Édes apámnak van egy ilyen rolex órája amit 1 éve vett de nem szereti és kinézet magának helyette egy swatch órát aból a pénzből amit a gyémántokal kirakott arany rolex ért kérek tudok neki venni egy olyan órát ?

2014. jan. 31. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Nos, bontsuk több részre a kérdést.


"van egy ilyen rolex órája"

Mégis milyen? Van tipusa? Mert az, ohyg ilyen, az nem sokat mond.


"amit 1 éve vett"

És mennyiért vette? Mert abból azért már lehetne sejteni, hogy mennyit érhet.


"egy swatch órát"

És mégis milyet? Mert ugye Swatchból is van óccó, meg drága is...


És úgy általában. Egy "arany gyémánttal kirakott rolex" az nem pár filléres dolog, feltéve, hogy igazi. Ha apád ilyen nagyban utazik, akkor talán már elég nagyfiú ahhoz is, hogy intézze magának az óravásárlást, nem?

2014. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Milyen az arany gyémánt?
2014. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a rolex [link] ez a rolex
2014. febr. 2. 19:29
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha édesapád egy "arany, gyémántokkal kirakott Rolexet" egy Swatch órára, akkor az az óra soha nem volt köszönő viszonyban se arannyal se gyémánttal, Rolex gyárral meg pláne nem. Csak úgy elmondom hogy a Rolex órák használtan kezdődnek 1-másfél millió forintos árnál, szóval ha nem vagytok Rotschield bárok akkor az tuti egy gagyi hamisítvány. Amúgy nem tudjuk hogy tényleg egy gagyi vacakról van szó, vagy valami normálisabb koppintásról amibe nem a leggagyibb óraszerkezetet rakták bele. De igazából ez ilyen 22-es csapdája szitu, mert aki a nagymenőket akarja majmolni, annak a piaci 500Ft-os hamisítvány is jó, nem fog tízezreket fizeti, mert esetleg egy nagyon picit komolyabb szerkezet van benne. Én azt ajánlom dugjátok el jól azt az órát mert bárhol csak megszégyenítitek vele magatokat.
2014. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Kedves "edison gb", aka hülyegyerek!


Az általad belinkelt órák mindegyike Rolex, holott a kérdésedben még Swatch-ot emlegettél.


Az első ráadásul egy női karóra, férfi ember ilyet nem venne fel.


Továbbá mindkét képet egy olyan oldalról linkelted, ahol az említett órák ára is pontosan fel van tüntetve, így ha egy csöpp eszed lenne, egy egyszerű matematikai művelettel (kivonás) meg tudnád adni a kérdésedre a választ.


Mindezek figyelembevételével úgy gondolom, helyes volt a kezdeti feltételezésem, miszerint apádnak nincs semmilyen Rolex órája, Nem akarsz te semmit elcserélni, de tán még apád sincsen. Csak egy kicsit villogni akarsz itt két drága óra fényképével. Legközelebb kicsit körültekintőbben járj el, ha felvágni akarsz!

2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel magad, jó eséllyel fogalma sincs hogy egy eredeti Rolex óra mennyibe kerül. Ami pedig az édesapjának van, csak egy filléres gagyi hamisítvány.
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én csak hasonló órákat linkeltem be amúgy tényleg lehet hogy nem igazi azt visszon tudom hogy rolex van rá írva és hogy apámnak egy ilyesmi órálya van és hogy szeretne egy olyan ezüstszinü órát amit másodiknak linkeltem be csak swatch órában
2014. febr. 2. 22:59
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet hogy nem igazi, hanem biztos hogy nem az. Nem attól eredeti hogy rá van írva hogy Rolex. :D
2014. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy nem értek nagyon az órákhoz de az hogy ön ilyen primitív meglyegyzést tegyen a másikra az nem túl kedves . És elnézést tényleg nem túl pontosan és nem túl összeszedeten tettem fel a kerdest de mindegy mert nem akkrok önnel össze veszni úgy hogy nem ismerem magát .
2014. febr. 2. 23:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg egy eredeti Rolexet leváltani egy Swatchra olyan mintha valaki egy Porsche-t akarna leváltani egy Trabantra. Ahogy írtam ezek az órák több millióba kerülnek, ez a bankigazgatók meg a milliomos playboyok órája, nem olyan embereké akiknek a gyereke neten akarja eladni, az édesapjuk Rolexnak vélt kínai hamisítványát hogy egy Swatchot vegyen helyette. Szóval hallgassatok rám, dugjátok el azt a kajlit, mert csak égetitek magatokat vele.
2014. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!