Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes egyedül neki látnom...

Érdemes egyedül neki látnom Budapestnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves vagyok, jövőre szeretnék menni technikusi tovább képzésre Budapestre, és kollégiumban szeretnék lakni. Érdemes lenne egyedül neki látni barátok nélkül? Nem érezném magam egyedül? Mert félek, hogy nem barátkozom össze senkivel, és ez megrémít. Normális válaszokat köszönöm!


17/L


2014. febr. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt ott lesznek a sulis társaid, másrészt a kolisok, azon belül a szobatársak. Hidd el, több barátod lesz, mint bárhol máshol:) Ráadásul Budapesten???:)Hajrá.
2014. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen érdemes :)

A bátorság már az ókori görögöknél is az egik fő erény volt.

2014. márc. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak hát hallottam, hogy vannak nem igazán kellemes környékek is, és egyszerűen félek. Még gondolkozom Székesfehérváron, és Siófokon is:) csak egyszerűen annyi iskola van, hogy még találni se találok, főképp hogy először is nekem TECHNIKUSI képzés kéne, nem OKJ-s:(
2014. ápr. 7. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Budapest elég biztonságos. Éjszaka is. Ettől ne félj. Ha valami fura lesz az az, hogy SOKKAL nagyobb hely, mint ahol most élsz. Emiatt lehet mások kicsit az emberek. Viszont a méretéből adódóan egy halom program van folyamatosan :)


Mi az a technikusi képzés amúgy?

2014. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy amikhez én értek, az az írás(vers, jól fogalmazok, dalszövegírás), dekorálás, partikszervezése, divattervezés, mert van egy kis kézügyességem. Ezekkel az a probléma, hogy vagy elhelyezkedni nem lehet velük, vagy pedig főiskola, amivel az a problémám, hogy nincs rá pénzem, és nem vagyok jó tanuló, max. 3as. Így ösztöndíj nincs.


Így arra jutottam, hogy először valamilyen kereskedelmivel kapcsolatos technikusi képzést lerakok, majd később valami olyat, amit szeretek is csinálni:) esetleg. Eltudnám magam képzelni mondjuk egy szállodában, a recepciónál, vagy turizmus szervezőnek, mert szervezkedni imádok, és érdekel is.

A kérdés még az hogy technikusi képzést gondolom rendezvényszervezővel nem indítanak?:/

2014. ápr. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!