Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodom többször ezt?

Lotti2001 kérdése:

Miért álmodom többször ezt?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult hogy azt álmodtam hogy valaki vagy valami bántani akar engem,és én elkezdek sikítani de egy árva hang nem jön ki a torkomon és többször is próbálok sikítani de nem tudok! És az egyik osztálytásam is szokott ilyet álmodni.

2014. febr. 28. 20:48
 1/6 anonim válasza:
lehet, hogy túl sok horrorisztikus dolog vesz körül, másrészt azért nem sikítasz, mert álmodban, miközben alszol nem tudsz sikítani. Velem is volt ilyen... ez is olyan, hogy nem tudsz beszélni miközben alszol, mert olyankor leblokkol az a "részed" (van aki tud, de az már más)
2014. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h közösen, vagy akár külön megnéztetek egy ehhez az álomhoz hasonló horrorfilmet, és ez váltotta ki ezt? Tudtommal amire nagyon sokat gondolunk, az jelenik meg az álmunkban is..:)
2014. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem néztem semmilyen horror filmet ! És az első válaszoló én az álmomban nem tudok sikítani nem rendesen az álmomban
2014. febr. 28. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor pedig a félelem, a szorongás váltja ki sztem.. Nem lehet hogy a való életben menekülsz valami elől,pl a társadalom? Vagy sok negatív dolog vesz körül téged, és azért sikítasz, h valaki segítsen megszabadítani tőlük, de te nem tudsz elszakadni ezektől, és ezért nem jön hang ki a torkodon? Vagy lehet nem az egész életedben, de mostanában, ha nagyobb stressz hatása nehezedik rád, akkor az is kiválthatja szerintem..:/
2014. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az álmomban nes segít senki nem tudok sikítani és elmenwkülni
2014. febr. 28. 21:55
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem húzodok el az emberektől! Habár a kóbor kutyáktól,pokoktól... Nagyon de nagyon félek és tegnap is olyan furát álmodtam. Egy nagy pidbullal aki majdnem letépte a lábamat... Ha érdekel majd leírom
2014. febr. 28. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!