Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Zavarna? (kifejtve lent)

Lányok! Zavarna? (kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Régebben, nem néztem ki úgy mint most. Azóta nagyon sok minden változott. Más hajstílus, arcszerkezet, érettebb lettem. Viszont van kint rólam régi kép is faceen, ami hát nem épp előnyös. Ha radírnék ismerkedés reményében és megtetszene neked a mostani valóm, nagyon illúzióromboló lenne, ha meglátod a régi képet? Befolyásolna valamit is? Máshogy néznél rám?

18/F



2014. márc. 5. 22:31
 1/5 anonim válasza:
nem és nem! :) mindenki volt kicsi, akkor tény és való, hogy máshogy néztél ki mint most. ha megtetszenél így, akkor egyáltalán nem bánnám, hogy kissebb korodban esetleg (szerinted) "gyerekesebb" voltál. ez tök természetes! ;) 14/L
2014. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok a képen :D
2014. márc. 5. 22:41
 3/5 anonim válasza:

lényegtelen! :D akkor úgy írom, hogy kisseb... hm?

de komolyan... a tesóm is ment keresztül haj-átalakuláson meg stílus váltáson és mostmár azt mondja, hogy hát az mennyire gáz, stb. nekem ez cseppet sem változtatna a dolgon :D

2014. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem se zavaró. Nekem a Myvipen van fenn, és sehogy se tudtam letörölni, ritka rosszul nézek ki rajta, két külön világ. És amúgy is. Mindenkinek van olyan képe ami nem épp előnyös kategóriába tartozik. Szóval ezen nem érdemes rágódni. 18/L
2014. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a fura képeket módszeresen leirtottam a közösségi oldalakról, mindenkinek vannak olyan időszakai, amiket kevésbé mutogatna. :D (A húgommal mindkettőnknek megvan a "sötét korszaka", ami nem metálos korszakot jelent, hanem a pubertás egy olyan állomását, amit szeretnénk letagadni :D)

Engem nem zavarna, ami akkor még Neked ciki volt, az később lehet simán cuki. Azt a képet a mostani éned tükrében fogják nézni azok, akik megismernek most. Mindenesetre nem használnám profilképnek. Valószínűleg befolyásolna a kép, de csak abban, hogy mit gondolok a múltadról. Az is része a kirakósnak, amit megpróbálunk összerakni a másikról, amikor megismerjük. A jelenlegi barátomnak sztk-s szemüvegkerete volt fiatalabb korában, hatalmas bongyor hajjal, láttam egy csomó képet úgy róla és tudok egy csomó hülyeségéről, amit, ha ma csinálna, lehet, h elgondolkodnék, hogy vele maradjak-e. Tudok róla, de nem igazán érdekel, mert nem akkor találkoztam vele és nem az akkori énjével vagyok együtt. A kor sok embernek jót tesz, ezek szerint Te is ebbe a csoportba tartozol. :)

24/L

2014. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!