Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy egyszer megálmodtatok valamit és az megtörtént?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl nekem nem egyszer volt már oylan, hogy teljesen hétköznapi álmom volt, a borús időben sétáltam haza édesanyámmal, rá pár hétre pontosan ugyanaz megtörtént élőben. Csak nekem van ilyen?

2014. márc. 11. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha jól mléskzem nálam is ovlt ilyen egyszer.. persze normális dolog :)
2014. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordul ilyen, volt mikor a hírekben láttam viszont sajnos. Aztán volt, hogy megálmodtam, baja esett kereszt anyum unkájának, és rá pár hétre, mikor beszéltünk mondják mi történt és kórházba is került megfigyelésre, egy napra.

Így ezeket az álmokat nem nagyon szeretem.

2014. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, nekem is volt ilyen.

Én azt álmodtam, hogy egyik rokonommal bementem a Mamutba. Aztán ez a valóságban is megtörtént.


Erről tudni kell, hogy én 4.-es ő pedig egy évvel idősebb volt akkor mint én, aki ráadásul vidéki és 2xra voltam ott...

Kicsit bonyolultan írtam le, de remélem érthető

😊😊😊

2017. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! (Egyik álmomban meghalt a nagyapám, nem kellett fél év és megvalósult. Azóta félek, hogy lesz még ilyen, tesómmal is meg a nagyimmal is volt olyan h hasonlot almodtam, de ok csak majdnem meghaltak, de a tesommal 3szor is volt, az utolsoban 3an utaztunk, anyukankkal es egy kanyarban anya atment a masik oldalra es frontalis baleset lett es senki nem reagalt a kerdeseimre az almomban es a labam beszorult az ules ala(en ultem hatul). Meg amikor Erdelyben voltam csomoszor volt h egy egy helyszint, erzest, hangulatot az adott emberekkel megalmodtam.)
2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!