Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány osztálytársam és...

Van egy lány osztálytársam és nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy szeretem! Szerintem én nem nagyon jövök be neki. De sok mindent megtennék érte!?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 20:10
 1/8 anonim válasza:
Személyesen hivd el mond el figyeld a reakcióját oszt kész. Legalább megprobálod.
2014. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Félrehívod elmondod neki hogy mit érzel iránta. Vagy azt mondja én is vagy azt hogy nem jössz be. Ha nemet mond továbbsétálsz és ennyi. Egy jó tanács:bár lány vagyok de azt tudom hogyha a lány mégis nemet mond akkor ne kezdj el miatta szomorkodni hanem lépj tovább. Azért nem jó hogyha szomorkodsz mert a lánynak bűntudata lesz hogy nemet mondott.És szerintem kényszer járást meg nem szeretnél. Remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Remélem még visszatartottad magad egy kicsit. Itt rengeteg hasznos információt találsz, valamint ha így sem megy, akkor

akár adnak is tanácsot, de több mint valószínű, hogy meglesz az amit keresel:


www.puafestival.com/forum/index.php

2014. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek!
2014. ápr. 14. 17:41
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy hogy kezdjem el mert mindik elmegy a többi lánnyal
2014. máj. 2. 10:17
 6/8 anonim válasza:
Korotok?
2014. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok. "Mindig elmegy a barátaival. Most eszik. Most nem eszik. Most süt a nap." Mind kifogás.

Szerintem nem nőtt össze egyik barátjával sem, ezért bármikor adódhat olyan hogy egyedül van. Mondjuk mikor megy haza. Tök mindegy, csak észre kell venni. Ha még sincs, és nem akarsz várni az alkalomra, akkor te magadnak kell teremteni. Csald el a barátnői közül valami hamis indokkal, vagy bármi, de tegyél érte, hogy összetudj jönni vele. Megnézted a fórumot amit küldtem? Amúgy tényleg fontos hogy hány évesek vagytok, könnyebb volna a tanácsadás is.

2014. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
általános iskolába járunk
2014. máj. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!