Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti gondolkoztatok már azon,...

Ti gondolkoztatok már azon, hogy mivan ha tényleg létezik Isten csak a dolgokk nem pont úgy vannak ahogy a Biblia írja és az "ufók" is közrejátszanak/ottak?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy ugyebár van akik szerint létezik és hisznek is benne,de van aki esetleg tudja hogy van csak nem érdekli.Na de vannak akik szerint vannak-és szerintem is biztos- "ufók" ....na de arra gondolt már valaki hogy mivan ha ez a kettő "történet" egybefuthat?

Mármint hogy ha tegyük fel tényleg van/volt/lesz Isten miven ha csak egy "emberi képű ufó" volt? Aki tényleg megalkothatta Földet meg mittudomén még mit,csak a Bibliában lehet hogy ez megvan dúsitva egy kis fantáziával-ami személyem szerint valószínű- hogy úgymond hihetőbb legyen amit majd olvasunk?!

Most ezt igazából annyira nem tudom leírni/megfogalmazni de hogy is mondjam szerintem ebben lehet valami.Nem?

Ag is lehet hogy csak az én fantáziám ennyire határtalan....

de lehet hogy nem!!! - Elvégre ha vannak ufók akik gondolom felettünk állnak....mi emberek fölött....akkor lehetséges hogy ők tudnak olyat amit mi emberek nem....hisz lehet hogy ő(K) alkottak meg minket!!



2014. márc. 24. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelejtettem, hogy mivan ha Isten egy olyan felettünk álló erő vagy személy aki/ami valójában nem az aminek/akinek leírták? Hogy a Biblia valójában csak egy "fantáziadús mesekönyv" melyet valaki esetleg unalmában írt - hiába van néhány "bizonyíték"?! ami ráadásul nem is igazán meggyőző?! Az emberi élet felett valaminek lennie kell.....valaminek aminek nagyobb az ereje és tud urlkodni felettünk...
2014. márc. 24. 22:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Veronka te vagy az? Ilyen sik helyesírási hibával, s ilyen sok csacsiságot...
2014. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából nemtudom hogy te miről beszélsz :D amúgy telóról nem olyan jó írni ugyhogy elnezest ha vannak helyesirasi hibák szovegbe :)
2014. márc. 24. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen.Már gondolkodtam ezen a kérdésén is.

És azon is,hogy mi van ha ez az egész ami most van itt a Földön már egyszer egy másik Földön lezajlott,és ha ez a Föld majd megsemmisül akkor az új Földön újra kezdődik minden előről

2014. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az egész egy nagyon érdekes dolog :D az is amit az utolsó írt....van benne valami és szerintem nem alaptalan! :D
2014. márc. 25. 06:10
 6/6 anonim válasza:
én már nagyon sokat gondolkoztam ezen.Szerintem létezik Isten csak nem pont úgy ahogy a bibliában.találtak barlangrajzokat amik űrhajókat ábrázolnak és nagy fejű emberi alakokat.az egyik csillag képről több ezer éve többet tudtak az emberek mint most mi !
2014. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!