Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbi zenekarok és énekese...

Az alábbi zenekarok és énekesek szerintettek is csak a gyerekeknek vannak kitalálva?

Figyelt kérdés

Pl: justin bieber, btr, miley, 1d, selena...stb

Az én véleményem az hogy ezek az énekesek és zenekarok csak a 10-14 éves kistinilányoknak vannak kitalálva. Vagyok gyerekeknek. Szerintem aki felnőtt és ilyet hallgat az megállt a fejlődésben egy 13 éves kislány szintjén. Most írok pár felnőtteknek való zenekarokat és énekeseket:

Pl: The Beatles, The Doors, Metallica, Nirvana, The Who, Rolling Stones, Queen, Michael Jackson, Jimi Hendrix, Bon Jovi, Elvis Presley..stb

Szerintem nagyon nagy különbségek vannak zenei téren és tehetség ként.

Írd le a véleményedet de őszintén!!


2014. márc. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kategóriába tartozók semmilyen korosztálynak nem ajánlottak. :D
2014. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled
2014. márc. 27. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet veled, de nem úgy, ahogy gondolod. Említetted a kedvenc bandámat, a Bon Jovit. 12 évesen lettem a rajongójuk. Szóval ez nem életkor függvénye. (Akkor a Tokio Hotel volt az, ami ma Bieber.) Akik gyerekként Biebert hallgatnak, felnőttként sem a tehetségre fognak menni, hanem arra, hogy egy férfiért rajongjanak. Ilyen az idősebb korosztálynak Tom Jones vagy Rod Tewart (ezzel nem állítottam azt, hogy ők nem tudnak énekelni).
2014. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!