Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16-17 évesen lehet valaki...

16-17 évesen lehet valaki host/hostess éjszakai szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
Furcsa ez nekem, ilyet szabad egyáltalán? És mit csinálnak ott ők általában?
2009. dec. 17. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
megku*ják őket. Jobb ha nem mész
2009. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan válaszoljon aki tudja is miről van szó -.-
2009. dec. 17. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs valamiféle korhatár?Úgy tudom hostessmunkára csak nagykorúak jelentkezhetnek,de nyugodtan hülyézzetek le.Egyébként jól gondolod,igen valami olyasmit csinálnak.
2009. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel éjszakai munka, csak akkor válallhatod, ha elmúltál 18. Egyébként meg megpróbálnak leitatni, meg gáz palik is megkörnyékeznek, és nem biztos, hogy kifizetnek, egész este állnod kell és minden baromra mosolyogni. Sz*r, nehéz, keveset fizető munka.
2009. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Keveset fizető? Az órabér 5000 ft és 8 órás meló.

A 17 éves öcsém is vállalt ilyet, kissé féltem őt a részeg perverz pedofiloktól... :S

2009. dec. 19. 00:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 5000 Ft az órabér, akkor neked sokat kellesz térdelned, ha elvállalod. Különben meg kamu, ha dolgozol is, ennyit tuti nem fizetnek. Éjszakai munkát pedig csak akkor vállalhatsz, ha már elmúltál 18. Ha a munka ínálója törvényesen akar mindent intézni, akkor nem alkalmaz téged, mert még nem vagy 18. Meg lehet, hogy a szüleid sem engednék. Megértem őket teljes mértékben!
2009. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!