Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz a Doktor...

Szerintetek mi lesz a Doktor House-nak a vége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazi vége nem lesz. Egyszer majd azt mondják, hogy ennyi volt, és kész.
2009. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Összejön valakivel, és kimakacsolja magátxDD
2009. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg bármikor vége lehet, és a legvalószínűbb, hogy csak úgy bumm és semmi befejezés, mivel érkeznek, hírek, hogy a színésznek Hugh Laurinak a forgatáson a sok sántítás tökrevágta a lábát, és gondolkozik, hogy befejezze.
2009. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

HA tényleg be akarja majd fejezni akkor House léba meggyíógyul túl sikeres a sorozat, nagy a bevétel nem hagyják ezt emiatt veszni...


Amúgy szerintem összejön mondjuk Cuddyval és az alkotók csak azért hogy a nézők képébe vágják, hogy "ennyi ideje nézed, és azt hited mi?" House majd otthagyja az oltárnál...:D

De végülis szeretők is lehetnének azt Cuddy mégiscsak teherbe esik...


Én ezt szerelmi szállal tudom elképzelni, mert csak az változtathat meg igazán egy karaktert, és ha befejezést akarnak akkor kell valami változtatás, hogy mostantól így lesz külömben nincs befejezés...

2009. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17:12 gondolkozzál már 1 picit, a sorozat elején százszor leszögezték, hogy house lába gyógyíthatatlan, attól ,hogy jön a karácsony, ne legyünk már teljesen elszállva és gondolkozzunk 1 picit. Elég sok kritikát kapna a sorozat ha hopp a jézuska meggyógyítaná a lábát
2009. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem az lesz a vége, hogy House egyszer elalszik az irodájában, és amikor felébred tök üres lesz a kórház...mászkál mindefelé, nem érti mi történhetett, egyszercsak fehér fény...és felébred a legelső epizód előtt.előre megálmodta az egész sorozatot, és innen tud mindent :)
2010. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!