Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb Audi vagy a...

Melyik a jobb Audi vagy a BMW? Fogyasztás kényelem megbízhatóság (tudom hogy mind kettő nagyon jó mert Német és ugyebár a Német autók a legjobbak, , )

Figyelt kérdés
(tudom hogy mind kettő nagyon jó mert Német és ugyebár a Német autók a legjobbak ,,)

2014. ápr. 5. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a BMW-t szeretem jobban, bár lehet csak azért mert nekem az volt.
2014. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kutyus21 válasza:
0%

Helló hát minden Német autó megbízható kényelmes és jó fogyasztású de mivel csak, két márka van az Audi és a Bmw

hát én az Audit mondanám jobbnak azért is mert, szinte az összes ismerősömnek szinte Audija van. Plussz nekem az Audik tetszenek legjobban de persze minden Német autó csodálatos nálam ez a rangsor Audi, Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, Ford, Opel, Porsche.

2014. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Mercédes-Benz jobb mint a BMW szerinted ?? én fordítva tudtam
2014. ápr. 9. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

A japánok a legjobbak, ez az egyik.


A másik meg, hogy az Audi és a Mercedes az sokkal jobb, mint a BMW.

2016. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!