Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Unokatesóm 2012 tavaszán halt meg. Azóta olyanokat álmodok vele, hogy az ő haláláról beszélünk és ő is ott van velünk. Úgy kezeljük a helyzetet, mintha nem is róla lenne szó. Például egyik alkalommal álmomban vele néztem egy dokumentumfilmet, ami arról a 17 éves fiúról szólt, aki belefulladt a Tiszába (ő volt az) és elküldött, hogy ez a film nem nekem való.

Olyat is álmodtam már, hogy éjszaka, éjfél körül gigászi vihar tombolt én meg az utcán sétáltam egy temető mellett. A temetőben ott állt ő, de kb 20 cm-s lehetett és odajött hozzám. Ezt mondta: "Jól eltűntetek" és a következő pillanatban valami fekete füst kavargott, tekergett körülöttem. Kívülről láttam magam, ahogy sikítok. Engem ez nagyon mélyen érintett, de nem tudom, hogy mit jelenthet.

Ezeknek az álmoknak nincs különösebb mondanivalójuk esetleg? Előre is köszönöm a válaszokat.

14/L



2014. ápr. 22. 15:22
 1/1 anonim válasza:
szerintem valamit üzenni akar neked de ha beszélni akarsz róla nekem nyugodtan írhatsz üzenetet hátha többet tudok segíteni
2014. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!