Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen erős a karbon szálas...

Milyen erős a karbon szálas vipera érdemes-e megvásárolni, önvédelmi célra? Tehát mennyire bírja a mechanikai sérüléseket? Nem szeretek már különféle husángokkal, vas rudakkal, járni az autómba, sok a vagány kötekedő ember sajnos.

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 05:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: nem forgalmazni akarja !

a megvételét nem tiltja semmi.

2014. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
De igen. Nem birtokolható. Ha valamit eladni sem szabad, akkor megvenni sem. Most nem keresem elő a megfelelő paragrafust, de többször is szerepel már itt a válaszok között hasonló kérdéseknél.
2014. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

Pedig kereshetnéd, mert az ég világon semmi nem tiltja a birtoklását.

Csak a közterületen viselése(!) szabálysértés.

legközelebb nézz utána jobban, mielőtt megtévesztő dolgot írsz !

2014. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzetben le kell szarni a rendőrséget.

Ne lóbáld a kezedben az utcán, tartsd olyan helyen ahol nem látják. Például valamelyik belső zsebben.



Amúgy meg ha megtalálják elmondhatod, hogy a jelenlegi helyzetben valamivel csak meg kell védened magad. Főleg hogy csoportosan járnak a menekültek verekedni, késelni, nőket erőszakolni.


Szerintem be kellene vezetni a szabad fegyverviselést.

Minden embernek joga van megvédenie magát. Kellene valami petíció vagy valami. Texasban például minden 22 évét betöltött ember hordhat magánál pisztolyt úgy hallottam. Mellesleg aki akar úgyis beszerez magának fegyvert úgyhogy nem igazán értem ezeket a szabályokat. :))



Nálam mindig van 2 vipera, egy bicska és egy tőr.

Észrevehetetlen helyen persze. :))

2016. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!