Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik debreceni gimnáziumot...

Melyik debreceni gimnáziumot válasszam?

Figyelt kérdés
Később az orvosira akarok menni, de nem tudom, hogy előtte melyik gimi lenne jó. Légyszi ha tudjátok, írjátok meg a weboldaluk címét is! Köszi.
2009. dec. 27. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvosihoz TÁG biológia tagozat. A debreceni orvosok nagy része ott végzett.
2009. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát jó suli is az... egészen negyedikig..

Mikor majd szépen 4.-es leszel a tanárok (többek között matek)nem adják majd le rendesen az anyagot és majd "felötlik bennük a gondolat", hogy vállaljanak magánórát 7000-8000!!!Ft-ért 1 órát.. ez nem hülyeség tényleg így van..

Ezt komolyan mondom, jó suli végül is.. Ha megteheted nyugodtan jelentkezz.

2009. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is hallottam már ilyeneket, hogy a tanárok elég... furák.
2009. dec. 27. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb gimi szerintem a Fazekas,de azt azért nem ajánlottam,mert ott a matektaggozat a legjobb....
2009. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha esetleg nem engedheted meg magadnak a 7-8000 Ft-os magánórákat, vagy nem vagy mindenből kitűnő, de azért jó jegyeid vannak, akkor ajánlom a Dienest! Unokatestvérem oda járt, és idén fog végezni az orvosin.
2012. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!