Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondjam? Szóval van 1...

Elmondjam? Szóval van 1 kutyánk. Nagyon szereti a nyuszikat, igen. Megenni. Szóval a szomszédunknak vannak nyulai de egyszer se ette őket meg.

Figyelt kérdés
De tegnapelőtt egy nyulat találtam a kertben ... még korán volt szóval visszavittem és bedugtam a többi közé. 1-2 óra múlva találkoztam a szomszéddal és elkezdtünk beszélgetni,aztán megkérdeztem mi van a nyulaival? erre az volt a válasz hogy ,,tegnap elásott 1-t ami megdöglött viszont ma reggelre visszament a többi közé". Elmondjam az igazat?
2009. dec. 29. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha mégegy ilyen történik akkor mond el de ha nem akkor NE sztem. próbáld vhogy megoldani h a kutya ne tudjon a nyulakhoz férni nehogy a szomszéd bántsa !
2009. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagyon nem jött be, szerintem vicc formájában még tűrhető de így hogy leírtad mintha tényleg megtörtént volna nagyon gáz :D most aszitted hogy jön a sok komment?:) nem mai vicc már
2009. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mire gondolsz? ... ez halál komoly volt, elég kellemetlenül éreztem magam.Amúgy tényleg van ilyen vicc?
2009. dec. 29. 01:18
 4/7 anonim ***** válasza:

igen van ilyen vicc,

lol

2009. dec. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
LOL xDDDDDD te szerencsétlen xDDD :D:D:D:D:D
2010. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bakker XDXDXD te sem vagy semmi XD
2010. máj. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!