Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja nekem mondani...

S.IMRE kérdése:

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mi ennek a rajzfilmnek a cime? Mar nagyon reg keresem s gyerekkorom egyik kedvenc rajzfilmje volt

Figyelt kérdés
Volt valami dagi szoke haju gyerek akinek volt egy robotja amit egy jovobeli csaj hozot es valahogy levertek a robotnak a fejet a szoke haju dagi csavo es egy fekete szakalu sapkas haverja aki szeretett csajozni.Arobot feje helyet tettek egy kocsit (valami regi olyan ugralos kocsi volt ).Az egyik fo ellenseguk egy olyan karibtengerben szereplo polip kaloz volt csak kicsit robotizalva. Bocsi hogy ilyen bonyolultat irtam de csak erre emleksze.Aki tudja a kerdesemre a valaszt azt nagyon megkoszonnem =)

#rajzfilm #robot #kocsifej #dagi szoke haju gyerek #polip ellenseg #jovobeli voroshaju csaj
2014. máj. 20. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
talán a megas xlr?
2014. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!