Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft 1.5.2-ben fura...

Minecraft 1.5.2-ben fura módon narabcssárga szakállú és narancssárga ruhájú lettem, skin berakása nélkül. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
ha tudtok olyan képet ami a leírásommal megegyezeik, aakkor azt is elküldhettitek
2014. máj. 23. 18:59
 1/6 mgymester válasza:
Használsz texture packot?
2014. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
no
2014. máj. 24. 22:50
 3/6 xantimiki válasza:

Szerintem csak bug........telepítsd újra a minecraftot vagy

hagyd úgy mert az vicces!!! xD

2014. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen verziot használsz...mert az 1.8.-ban sok volt a változtatás ezért lett új a skined de ahonann letöltötted a játékot ott tudsz változtatni!
2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves harmadik válaszoló!


nem azzal van bajom, hogy leírtál egy információt hanem azzal hogy nem olvastad el a kérdést:

"Minecraft !!!!!!1.5.2-ben!!!!!!!! fura módon narabcssárga szakállú és narancssárga ruhájú lettem, skin berakása nélkül. Hogy lehet ez?"

2015. ápr. 18. 11:41
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akrtalak megsérteni az előző kommentemme. team extreme-s minecraftban hogyan változtathatok?
2015. ápr. 18. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!