Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim mindig azt mondják,...

Szüleim mindig azt mondják, hogy nem érdemes játszani ezeken a betelefonálós, pénzes játékokon. Miért? És, hogyan kapják meg a pénzt?

Figyelt kérdés
Mert pl:ha lehet nyerni 50000Ft-ot és be telefonálok akkor 1 perc még a megfejtést el mondom és szentem még 2 az adat felvételnél.Ha 300 Ft/perc + áfa akkor is kb.1000-1200 Ft-ot telefonálok le de még mindig marad 49000 Ft-om zsebbe.Ezért nem értem.
2009. dec. 29. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj velük hogy vannak saját embereik akiknek felveszik a telefont a többin meg hajták be a pénzt ne a oercdij annyi hanem az hogy felhivod őket és mondják hogy nem kerülsz adásba
2009. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdemes!

Ha pl. 300 Ft-ba kerul egy hívás, már azért is leveszi a pénzt ha csak véletlenul megcsorgeted és foglalt vagy nem veszik fel!! A pénzt úgy kapod meg, hogy elkuldik postán, de inkább tényleg ne telefonálgass mert az esetleges nyereményen csak a telefonszámládat fogod fizetni..

2009. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen másfél, két órás adásban max 3 nyertes van, abból 2 beépített ember. A többi marha, aki meg buta válaszokat mond, meg szinten, hogy felhúzza azokat, akik tudják a választ és telefonáljanak. Hidd el, nem éri meg.

Lehúzás az egész.

2009. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha betelefonálsz, akkor több - akár 10-20 - percig is várólistán vagy, és a végén mégse jutsz be.
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a több, mint fele elmegy adóra.
2009. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert ha valaki elkezdi ezt nem biztos,hogy abba tudja hagyni.Alapvetően úgy csinálják ezeket a műsorokat,hogy a telefonálás nem jelenit a játékba kerülést.Aztán ha felhívják nem kerülnek adásba,és újrahívják sokszor.A pénzt meg nem nyerik meg...
2009. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láttam olyat, hogy valamit ki kellett számolni. Levettem a hangot, kiszámítottam az eredményt, és vártam. Képzeljétek, még a helyesre is azt mondták, hogy: Köszönjük, menjünk tovább! Csalás.
2009. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!