Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Már régóta alig van étvágyam, viszont kb 3 napja nem eszek nagyon semmit, csak citromos vizet iszok, almát és barackot meg dinnyét eszek és kávét iszok. Hányingerem van magamtól, járok pszichológushoz depresszió, szorongás miatt. Úgy érzem nem való nekem a kaja. A diéta elején egészségesen ettem de most nem tudok. Eléggé kövér vagyok (tudom magamról). 165 centi vagyok, 90kiló kb. Tudom, hogy kövér vagyok, emiatt képtelen vagyok enni :(( 165 centi vagyok és az álom súlyom 38 kiló lenne, de már 45 kilónak is örülnék egyenlőre :(

2014. jún. 28. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:
+ rengeteget tornázok. Bicikli és torna. Már amennyit bírok
2014. jún. 28. 18:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én 168CM vagyok, de az 54 kilómmal is soványnak érzem magam, de hiába eszem, nem hízom.


Ezt azért mondom, mert 45 kiló 165 centivel már nagyon sovány, kórosan sovány, én még az 54 kilómmal is nagyon vékony vagyok, tehát ha 65-re letudsz fogyni, akkor az tökéletes lenne számodra is hidd el! :)

2014. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 65 nekem rengeteg :(
2014. jún. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!