Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel rögzítsem a GoPro-t?

BlaT0W kérdése:

Mivel rögzítsem a GoPro-t?

Figyelt kérdés

Mivel tudom rögzíteni a GoPro-mat jetski-re, motorra, és kocsira?

Linket küldjetek, hogy mit kell vennem hozzá. Előre is köszi! :)



2014. jún. 30. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz mindenféle cuccost hozzá: [link]


Aztán ebayen meg vészes sokkal olcsóbban. :)

2014. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És motorra mivel érdemes rögzíteni? Motoron a bukósisakot értem.
2014. júl. 8. 23:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezekkel.

Van ugye a ragacsos csatlakozó, abból van kicsit hajlított változat. Az megy a sisakra, majd rá a gopro tokja.

Ami cuccokkal jön dobozban a kamera azok közt ez mind ott van. Nekem is így van sisakot.

Googleban keress rá: gopro on helmet és a képek közt nézelődj. Vagy ugyan ez YouTubeon.

2014. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!! És ezek többször használatosak? Vagy csak1x lehet felraki és kell egy új.
2014. júl. 9. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
A ragacsos cuccot csak egyszer, iszonyatosan ragad. De annyi hogy ebből veszel tobbet ( nagyon olcsók ) és felragasztod ahol használni akarod. Aztán csak csatlakoztatod a goprot oda ahonnan éppen videózni akarsz.
2014. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és tudok olyat venni ami többször használatos? vagy is amit ha leveszek még tudom használni
2014. júl. 9. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Van más is amivel lehet rögzíteni, pl szívókorong de az nem fog megállni sisakon.


Sisakra csak a ragacsos mehildást tudom.

2014. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nem feltétlen sisakra, hanem jetsike és hát egy elég erős Lamborhini-t is kéne kamerázni :)

Már van 1-2 videóm, ha van kedven megtekintheted. Pinte Kevin a csatorna neve.

2014. júl. 10. 11:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Még 1 olyan kérdésem lenne, hogy az aksi kb. olyan 2 órát bír ki, és lehet valami jobbat venni bele?
2014. júl. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!