Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EMBEREK!! D. Gray-man-nek...

EMBEREK!! D. Gray-man-nek mindenhol olvasom h nem lesz folytatása. De ez biztos? És ha igen miért?!

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. A manga jelenleg hiatuson van, azaz határozatlan ideig szünetel. :/ Bizonyos szempontból ezt is vehetjük "megszűnésnek", azzal a kivétellel, hogy ott az a fránya remény, hogy egyszer majd talán visszatér. Végül is a HunterxHunter is vagy két évig szünetelt, illetve akadnak mangák, amik több évtizednyi hiatus után folytatódtak.

Engem is leginkább ez a kilátástalanság bosszant, legalább annyit igazán elárulhatnának, hogy két hónapot, két évet vagy két évtizedet várjunk arra a folytatásra. Meg aztán, beteg vagy sem, övön aluli húzásnak tartom Hoshinótól, hogy abszolúte semmilyen kapcsolatot nem ápol az olvasókkal, csak közvetve, a JumpSQ szerkesztőségén (a neten keringő szerződésbontásos pletyka az kacsa, semmi hivatalos alapja vagy forrása nincs a hírnek, egy mezei tumblr cikk legalábbis semmiképp sem nevezhető hivatalos forrásnak) keresztül lehet vele kapcsolatba lépni, ez meg amolyan neszem semmi, fogd meg jól. :/


Mellesleg, ha engem kérdezel, szerintem vagy ráunt a mangaka, és abban bízik, hogy majd úgyis elfelejtik előbb vagy utóbb, ha már ilyen szépen-lassan, fokozatosan felszívódott, vagy alkotói válságban szenved, ergo gőze nincs, hogy mit kezdjen ezzel a hatalmas katyvaszba fordult történettel.


Félreértés ne essék, a D.Gray-man nem az egyik, hanem abszolúte "A" kedvenc mangám, pont ezért fáj annyira, hogy mondhatni így a semmibe veszett az egész... :( Most júniusban volt a manga 10.évfordulója, sokan, többek között én is akkorra várták a nagy visszatérést, de nem hogy nem érkezett el, de még egy körömnyi cikket/képet/infót, nem sok, annyit sem kaptunk megemlékezés gyanánt, ami ékes bizonyítéka annak, hogy a mangaka minden bizonnyal nagy ívben tesz a DGM-re és a sorsára.


Én mindenesetre így érzem, akárhogy is, remélem nincs igazam.

2014. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!