Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eurovision 2010 - Mi a vélemén...

Eurovision 2010 - Mi a véleményetek a magyar indulóról? LoudBankCoast, hasonlóan ismeretlen volt mint akkor Csézy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivan?? Amúgy ja, gőzöm sincs ki az :S
2010. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tabáni istvánnak kéne mennie, neki rohadt jó a hangja. amugy a kérdésre nemtudok válaszolni még nem is hallottam semmiről a 2010es eurovision-nel kapcsolatban.
2010. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Király Viktort küldeném!
2010. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a 2010es versenyre nem küldünk énekest :(

, Magyarország (MTV) 2009. október 22-én bejelentette – anyagi problémákra hivatkozva – hogy visszalép a szerepléstől, így az MTV nem küld magyar résztvevőt az oslói versenyre. A cseh, a montenegrói és az andorrai televízió szintén a visszalépés mellett döntött. Így összesen harminckilenc ország vesz részt a versenyen."

2010. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A magyar induló egy bizonyos Sonia & LBC lett volna.

A ME dallal

innen letölthető: *****


Aztán lehet mégis lesz magyar induló ki tudja



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 16. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szedted? Hivatalosan (és nem hivatalosan) sem volt pályázat, amely magyar indulót keresett volna, tehát fogalmam sincs, hogy ez honnan jött. Amúgy a választ fentebb leírták: idén nem indulunk és ez biztos...
2010. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!