Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefonszám lehet ez?

Milyen telefonszám lehet ez?

Figyelt kérdés
Anyukámat hívta ez a telefon szám: +38278400302, természetesen felvette és nyilván nem magyarul szóltak bele.. Milyen szám lehetett ez? Ez egy szerb telefonszám lehet ?

2014. júl. 27. 10:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
ORIGO:Alaptalan rémhír a külföldi mobilszámos átverés!Ez a telefonszám is azok közé tartozhat!
2014. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Igen úgy tűnik nincs gond, 152Ft-ba került nekünk elvileg ez az egész.
2014. júl. 29. 19:17
 43/49 anonim ***** válasza:
70-es számról hívott, amit erre a számra (+38278400302) irányított át. A híváslsitám sajnos ezt a számot mentette el. Felvettem, nem szólt bele semmit, utána letette mintha téves számot hívott volna.
2014. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
Engem is hívott ma ez a tel. szám, mivel hajnalban hívott (félálomban) ezért visszahívtam a számot, én sem hallottam tisztán semmit ezért ki is nyomtam egyből és én is t-vagyok, szeretném kérdezni hogy kinek mi lett így a vége??? mert rögtön felhívtam a t mobilt hogy hívott ez a szám és hogy van a számlámon esetleg változás de azt mondta hogy nem tudja mert majd csak a következő haviban lesz benne, így aggódom és nem tudom h mi lesz a vége.
2014. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Platypus ***** válasza:
53%

[link]

[link]


Ez viszont friss cikk és konkrétan a mi esetünkről szól. Apple ID-t vagy google jelszavakat lopnak, de csak akkor tudnak hozzáférni, ha Iphone vagy androidos a készülék és a böngészőben el vannak mentve ezek az adatok. Akire nem állnak ezek a feltételek, nincs veszélyben.

2014. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
Engem is hívott, fel ne vegyétek.
2014. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
Engem tegnap este hívott, bnőmet pedig ma reggel...
2014. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
57%

+38278400302

Ez egy montenegrói telefonszám, ahol a +382 Montenegró hívószáma, a 78 lenne a körzetszám, de ilyen körzetszám NEM LÉTEZIK! Ehun láthatjátok, hogy milyen körzetszámok vannak, vezetékesre és mobilszámra is: [link] Nem határolható be helyileg, hogy Montenegrón belül honnan érkezett. a 400301 és 400302 pedig maga a "telefonszám", mert a telefonszámok 5 és 6 karakter közöttiek lehetnek. Bárhogy nézzük, nem lehet megmondani, hogy honnan jött a hívás, csak az országot. Persze az is lehet egy álca.


Egyik válaszoló jól írta, jelszavakat akarnak lopni. Javaslom mindenkinek: legyetek tisztában a környező országok hívószámaival, legalább azokkal, ahol ismerőseitek, rokonotok él. Ha az ismeretlen országhívóval kezdődik a telefonszám, nyomjátok a gechibe. Ne éljen a tévképzet, hogy "jaj, biztos állás ügyben". Nyomjátok ki, nézzetek utána a számnak, kérdezzetek utána nálunk :P, ki fog derülni, hogy gyakorlatilag lenyomozhatatlan, meghatározhatatlan a hívás indítója. Ilyen "nevenincs"országok, mint Vietnam, Kazahsztán, Pakisztán, Elefántcsontpart, Ghána, stb, stb. Elég sok ilyen ügyfél hív fel minket, hogy bediktál egy számot, ki ez, mi ez? Az esetek döntő többségében a külföldi számoknak nincs behatárolható gazdája, talán nem véletlenül...


egy tudakozós

2014. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 JoachimB válasza:
Megjött a számla. Én egyszer hívtam csak vissza, uh az egész mizéria nekem csak 160 Ft-omba került.
2014. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!