Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen egyformák a mai...

Teljesen egyformák a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Nemrég léptem be az egyetem fb csoportjába, megnéztem a jövendőbeli szaktársaimat, és egy-két kivételtől eltekintve, mintha mindenki ugyanolyan lenne. Itallal, ordítva néznek vissza a kigyúrt, napszemüveges fiúk, míg a lányok egymást puszilgatva, full sminkben, party közben pózolnak. Ráadásul mindenki egyforma barna árnyalatú.


Vajon nekik az érzéseik és gondolataik is egyformák?


Félek, mert három évvel idősebb vagyok, és valahogy nem illek be a sorba. Eddig nem is akartam, de most ez a helyzet kicsit megijeszt, közel 100 adatlapot néztem végig, és senki nem volt különösebben szimpatikus..


2014. aug. 13. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi, én is különc leszek az új suliban...
2014. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, legalább nem vagy "tucat" :D

És amúgy nem minden fiatal egyforma, tuti vannak különök, és senki sem egyforma, max nagyon hasonlóak... de mondhatni ők abban a csoportban "átlagnak" számítanak, és ezért e dolog.

2014. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De az hagyján.. Észre vettétek hogy a mai fiatalok én sem vagyok öreg (22) de , a fiúk egyformák .... A haj, az arc... És az ilyen 13-16 évesekre gondolok... Érdekes. Mondjuk a lányoknak a korát meg nem tudod határozni..Miért?
2015. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!