Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tegami bachi reverse c....

A tegami bachi reverse c. animének nincs folytatása?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Okosabb lenne, ha ezt a kérdést valami animés oldalon tennéd fel :D
2014. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annak sajnos már nincsen folytatása :( És nem is lesz már :(
2014. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nemááár! tök befejezetlen az egész!
2014. aug. 23. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, de végül is nem befejezetlen, csak nem éppen pozitív illetve kedvező a vége :(
2014. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De van benne befejezettlen szál. Vagy nem? Lehet hogy rosszul emlékszem, mert tavajelőtt láttam. Bennem vhogy az maradt meg hogy van benne vmi amit nem zártak le.
2014. aug. 23. 23:42
 6/7 anonim válasza:

(Tudom, hogy régi a kérdés, de szerettem volna válaszolni)

Szerintem arra a szálra gondolsz, ami az egésznek az alapja, azaz, hogy mi történt Lag anyukájával.

[SPOILER annak, aki még nem látta!]

Emlékszem, hogy volt olyan rész, amiben benne volt az, amikor Gauche/Noir beszél vele és megígéri, hogy átad egy üzenetet (nem emlékszem már, hogy mit) Lagnak.

[SPOILER VÉGE]

De végül ezt a szálat nem zárták le teljesen, nem tudni, hogy még él, vagy akkor őt is feláldozták a mesterséges nap működéséhez, vagy mi történt.

Apropó mesterséges nap, azt sem tudtuk meg, hogy mi okozta a nap pislogását (the day of Flicker), csak pár körülményt meg következményt tudtunk meg.

Akatsukiba se nyertünk bepillantást, pedig az végig nagyon érdekelt.


Ajánlom, hogy ha tényleg érdekel a sorozat, akkor olvasd a mangát, az nem fejeződött be. Nekem is azt kéne, de nincs rá időm ><

2014. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.:) szerintem az lesz (mmint hogy olvasni fogom a mangát). amúgy egyáltalán nem baj hogy válaszoltál mert még mindig követtem a kérdést, csak már egy jóideje nem jöttem fel gyakorikérdésekre.
2014. nov. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!