Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az álmom? Egymást...

Mit jelent az álmom? Egymást követő napokon ua az álmom volt.

Figyelt kérdés
Egyszer egy erdő közepén laktam a családommal, lementem a városba és a föld alól nagy robotok jöttek elő és rombolni kezdtek én a barátaimat hozzánk menekitettem. Második álmomban gyerekekkel voltam és láttam, hogy egy rakéta közelít az épület felé menekültünk, később a város teljessen romba volt ahogy a menedék felé mentünk. Következőben egy erdő közepén laktam, egy erdei iskolához hasonloban mikor a várost újból megtámadták de mi jó helyen voltunk igy a barátainkal együtt túléltük. Volt még egy álmom amelyben a temetőben találkoztam anyámmal, és a kislányommal kapcsolatban vért láttam
2010. jan. 17. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
vannak álmos könyvek, ott tutsz utána nézni :)
2010. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem,mindössze annyit jelent,hogy félsz a szeretteid elvesztésétől(de hát ki nem?) Egyébként én is nagyon sokszor álmodok ilyesmit.
2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!