Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet természetesen...

Hogyan lehet természetesen világosítani egy sötétbarna hajat?

Figyelt kérdés
pl:világosbarnára vagy sötétszőkére?csak melírt szeretnék bele,és 13éves vagyok,anyám majd csak 8.után engedne bele 1 csíkot mert szerinte a tanárok pikkelnek a festett hajú lányokra?meg a festettekre..valami érv hogy meggyőzzem??nem szeretnék addig várni.
2010. jan. 20. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:
"festett hajú lányokra?meg a festettekre.." a második festettekre=kifestettekre,sminkeltekre azt akartam irni bocs
2010. jan. 20. 15:02
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

a patikában árusitnak oxigénes vizet(akarkinek adnak), azzal kend be, hagyd hajta 2o percet, aztán mosd le. Ezzel sebet szoktak fertőtleniteni, de hajvilágositásra is használják. Minél többet hagyod rajta, annál szőkébb lesz.


Ha meg mindenesetre valaki itt a perhidrolt fogja ajánlani, azt inkább hagyjad, mert jobban tönkrevágja a hajad, mint a festék. :)

2010. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Anyukádnak igaza van. Meg van rá az esély, hogy a tanárok pikkelni kezdenek rád, mondván: "Ha volt időd hajat festeni, volt időd tanulni is." vagy "Kevesebb időt a sminkre, több időt a tanulásra"... Csak hogy néhány általam is hallott megjegyzést idézzek. Jobban jársz, ha vársz 8.-ig, utána már új suli jön, a tanárok is lazábbak lesznek, nem is fogják tudni, hogy befestetted a hajad... Szerintem, ráérsz addig.
2010. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
most lehet hogy ettől szebbnek jobbnak éreznéd magad, de én bele estem abba a hibába hogy 12 évesen kikönyörögtem egy melírt és nem bírtam leállni, majdnemm 5 éven keresztül platina szőke voltam és baszhatom a hajam. egy roncs. ha újra kezdhetném soha az életbe nem szőkíteném :( most már egy éve próbálom nem festegetni de még így sem az igazi :S
2010. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké köszi
2010. jan. 20. 15:23
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Hidd el sokkal mázlisabb akinek barna a haja. én utálom a szőke hajamat. és abból kiindulva h az egyik osztálytársam nyáron szőkére akarja festetni a haját, és mindenki cikizi emiatt a háta mögött szentem neked sem kéne... + Hölyének nézik azokat a hetedikeseket akik akár feketére is de festetik a hajukat!!!! L/11
2010. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle hajvilágosítás roncsolja a hajat. Még a galambürülék is amivel az ókoriak szőkítették a hajukat. Várj velem ég pár évet.

Házilag pedig ne próbálkozz ezzel, mert könnyen foltos maradhat a hajad, vagy épp vöröses lesz. (A barna hajban sok a vörös pigment, ezt nehezen szívja le bármi is.) Tényleg várj vele kicsit és utána fodrásszal csináltasd meg.

2010. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.igazatok van.hülye vok. :D
2010. márc. 5. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!