Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előre bejelentett áramszünet...

Előre bejelentett áramszünet miatt nem tudtam itthon dolgozni. Hol lehet panaszt tenni emiatt? Lehet egyáltalán? Érdemes? Az E. on betartja a törvényi előírásokat, de ettől még nekem jelentős kiesésem van, online munka miatt.

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Panaszt tenni nem érdemes, mert tudtál róla. Ilyenkor nemcsak a hűtőt nem nyitogatjuk, hanem keresünk olyan helyet, ahol dolgozni tudunk.
2014. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bejelentették. De sajnos én SEHOVA nem tudok menni dolgozni, csak itthonról tudok, itt van a gép, a net. A legutóbbi áramszünet egész nap - 8-18-ig - volt, múlt héten sze-csü-pé és tegnap EGYFOLYTÁBAN, egymás utáni napokon, és egész nap. A hűtőt már ki se nyitottuk, viszont a fűtés sem megy ilyenkor, ha nincs áram. Ülök itthon a hidegben és SEMMIT nem tudok csinálni, csak remélni, hogy emiatt nem lesz bevételkiesésem is...
2014. okt. 21. 18:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, az E-On megtette a rá eső részt, szólt előre legalább egy jó pár nappal. Az, hogy te neked ez miatt anyagi károd lett, az őket nem érdekli..

Bocsi, de ez egyéni szociális probléma.

2014. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Viszotnt arról is volt értesités, hoyg több napon kersztül nem lesz, vagy csak azt, hogy egy napig nem?

Mi volt a pontos figyelmzetetés a részülről?

2014. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több napon keresztül, szóval ők tényleg felsorolták utca szinten, hogy hol és mikor nem lesz. És tudom, hogy ők bejelentették, írásban, stb., de ettől nekem még mindig nincs áramom... Mindegy, köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 21. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!