Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan rossz az Avasi...

Miért olyan rossz az Avasi Gimnázium?

Figyelt kérdés
Nemértem hogy miért szídják ennyire az avasit pedig nekem több barátom is oda jár és ők nagyon szeretik miért mi van ott hogy annyira rossz? :o (köszi a válaszokat?) :DD

2014. nov. 14. 01:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Miskolciak valaszat varom :D lecci fontos:3
2014. nov. 15. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem rossz, én ott tanulok, kilencedikes vagyok, és imádom! Lehet sokan azért szidalmazzák, mert nem az a tipikus "Földes-féle" gimi, ezt úgy értem, hogy nagyon jófejek a tanárok, tényleg mindegyik szinte, és a közösség is nagyon jó:) nincs semmi rossz, én mindenkinek csak ajánlani tudom. Mondjuk nem könnyű, az tény, de tanulni kell, és akkor nem lesz baj:D
2014. dec. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2014. dec. 26. 01:52
 4/4 anonim válasza:
ide járok,am jó suli,meg tényleg jó itt minden,csak némelyik ember egy köpést nem ér
2016. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!