Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós vagyok vagy csak...

Depressziós vagyok vagy csak ilyen a személyiségem?

Figyelt kérdés
Elég sok rossz dolog történt ebben az évben velem, és ezt énis, a szüleim és a barátaim is észrevették, hogy valami nem oké nálam. Nagyon csendes lettem (sosem voltam annyira beszédes, de 2-3 éve azért jóval többet beszéltem, mint az eltelt 1 évben) , utálok emberek közé menni, bár sosem szerettem, azt mondták is, hogy antiszociális vagyok. :D Nagyon sokszor rossz a kedvem, körülbelül egész nap, csak este 9 körül lesz jó a hangulatom, zavar ha valaki boldog, szinte csak horrorfilmeket nézek, szomorú zenéket hallgatok, néha étvágyam sincs, máskor meg egy csomót eszek, mert hirtelen éhes leszek. Már nagyon a barátokhoz és a családhoz sincs kedvem, egyedül viszont imádok lenni. Ha egyedül vagyok, akkoris csak sötétben, és ilyen letargikus zenét hallgatok, de nem ilyen metalt vagy ilyesmit, inkább CoD, vagy angol depressziós zenéket hallgatok. 14 éves vagyok, szóval ezért tartom kicsit "túlzásnak" a depressziót, de érettebb vagyok a koromnál. Pszichológuson is gondolkodtam már. Előre köszönöm a válaszokat (ha lesznek:D). :)
2014. nov. 26. 19:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem depressziós vagy és beszélgess el a szüleiddel arról a pszichológusról. Egyébként normálisnak tűnsz.
2014. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!