Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy elhunyt...

Az mit jelent ha egy elhunyt szerettünknek szeretnénk gyertyát gyújtani, de folyton kialszik a láng?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ennyire béna hogy egy gyertyát ne tudjak meggyújtani(!) de tegnap este meghalt egy ismerősöm és akartam érte gyertyát gyújtani,23 szor próbálkoztam különféle gyertyával,különféle gyufával de nem sikerült...szerintem ez valami jel lehet..(sértő kommenteket nem kérek!)
2014. nov. 27. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
fujt a szél
2014. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Razorclaw ***** válasza:
Ajtót, ablakot be kell csukni! Vagy ne lihegd el a lángot stb.. De még az is lehet hogy gagyi a gyertya /ilyenkínai
2014. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vegyél olyan mécsest, aminek le lehet zárni a tetejét
2014. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
További lehetőség még, hogy mivel frissen hunyt el, ezért érthető okokból megrendített a hír. Hiába nem vagy béna, van amikor egy rutinnak tűnő feladat is nehézségeket okoz, ha máshol vannak a gondolataink.
2014. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!