Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Maximum hany km/h sebesseggel...

Maximum hany km/h sebesseggel lehet ugy frontalisan utkozni egy autoval (betonfalba), hogy a sofor tulelje a becsapodast? (legzsakkal es ovvel, vagy legzsak es ov nelkul is erdekelne)

Figyelt kérdés
3 adatra vagyok leginkabb kivancsi: nagyjabol hany km/h, amit biztos tulel, hany km/h, amikor mar sanszos a halal de meg van esely a tulelesre, valamint hany km/h, amikor mar elkerulhetetlen es vegzetes a becsapodas
2014. dec. 8. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Az auto legyen egy 200x-es evjaratu Audi A4-es. Az a lenyeg, hogy nem a legujabb fajta, ha nem kicsi regebbi.
2014. dec. 8. 12:04
 2/7 anonim válasza:
Hat figyelj, mint laikuskent akinek nincs jogositvanya, ha biciklivel fanak mesz 30-cal egy lejton lefele gurulva, attol szornyet halhatsz. de kisebbtol is haltak mar meg. kiesik maszokabol rosszul esik. szoval szerintem 30 mar halalos tud lenni, de attol is fugg hogy milyen szerencsesen vagy szerencsetlenul utkozik.
2014. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2014. dec. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
bar azt irjak ez nem 40 hanem 64kmh teszt.
2014. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es miaz, hogy szornyet hal? Sokszor lehet hallani, de nem sosem tudtam pontosan, hogy ilyenkor mitol hal meg az illeto. Amugy igen, pontos valaszt ezert talan nem lehet adni, mert sokszor mulik egy baleset a szerencsen, vagy rosszabbik esetben annak hianyan. Hozzaveuleges infokkal mar nagyon jol kibekulok.
2014. dec. 8. 12:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Jezusom... es meg viszonylag kis sebesseg. Az elol ulok meg ulelhetik, de a hatso utasnak mar kisebbek az eselyei ra, ahogy latom.
2014. dec. 8. 12:13
 7/7 A kérdező kommentje:
johetnek meg valaszok, ha valaki esetleg tud ilyesmi infokat
2014. dec. 8. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!