Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szenvedek a mindennapoktól,...

Szenvedek a mindennapoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bővebben is kifejthetnéd.
2008. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
unok mindent. nincs erőm semmihez. nem is akarok semmit. utálom a számítógépet. csak ülök előtte és kérdezem a hülyeségeket. utálok felkelni. utálom a net szolgáltatomat, a szar net miatt. utálom hogy megint suli lesz. szakdogát kellet volna a nyáron csinálnom, 1betüt nem írtam, "nem volt erőm" cimszóval. nem birok meg lenni a számítógép,tv előtt utálom a hiradót. utálom a drága "jó" minőségü utainkon közlekedést. szóval nincs semmi amit szeretnék csinálni, és a legrosszabb hogy ennek ellenére ugytelt el a nyaram hogy észre se vettem már lassan szeptember van. hát még folytatnám, de egy inverz lista jobb lenne(hogy mit szeretek),de abba nem tudnék semmit rakni. utálom a aug20.dik is.
2008. aug. 19. 21:39
 3/13 A kérdező kommentje:

sőt utálom a szokásaimat(a reggeli kávé vedelést).

azt hogy 1 ígéretemet se tudom megtartni(ezért már nem igérek senki se semmit,nehogy számon kérje valaki).

utálom hogy feliserem a gondjaimat,rossz szokásaimat,de képtelen vagyok változtani rajtuk. mindig kudarcba fulladt,vagy el se kezdődött a prob. megoldása. félbe hagyok mindent, amibe belekezdek, legyen az bármi?

2008. aug. 19. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
te depressziós vagy ilyen ember nincs ez nem egészséges!!!
2008. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy depresszió. Vannak barátaid? Szeretsz olvasni? Van valami állatod? Ha nagyon nagy gáz van, szerintem keress fel egy pszichológust, csak azt ne engedd, hogy teletömjön kedélyjavító bogyókkal. Dehát ez a lelkiállapot borzasztó lehet!!! Remélem, csak átmeneti, és elmúlik. Ha van kedved, írhatsz privit, szívesen válaszolok.
2008. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

most hiába írnám hogy pszichológus tudna rajtad segíteni ? vagy az sem mert rossz az élethez való hozzáállásod vagy nem ? szerintem ha nagyon akarod megtudnál változni !!! van hobbid,barátaid,szerelmed amiért élni érdemes ?

mert akkor nehéz az élet (én tudom én is voltam így nemvolt kedvem élni se sokszor és még most is sokszor:(...mert még nincs elégbarátom!meg életcélom ....nem találtam meg de keresem hátha valami egyszer elveszi az eszem...:-)

2008. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
attól függ hogy hány éves vagy, ha még kamasz vagy, akkor ez "normális" én is ilyen vagyok nagyrészt
2008. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Masszív depressziós vagy, amilyen én voltam három éve. Feltétlen menj orvoshoz (pszichiáter, nem pszichológus - az pedagógiát végzett) mert ez egy agyi biokémiai elváltozás és igenis gyógyszerrel gyönyörűen gyógyítható. Biztos, hogy életviteleden, világlátásodon is javítani kell, de ez a következő lépés. Sok sikert!!!
2008. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
az unalom nagy úr.ez az, amikor már a megszokott dolgaink, amik a mindennapjainkat képezik is untatnak.ilyenkor kell változtatni,még akkor is,ha a változtatás is unalmas. pszichológushoz fordulni... lehet azt is, de akkor menj inkább pszichodrámára vagy egyéb csoportba,ahol lehet akár együtt is unatkozni (komolyan mondom) (www.pszichodrama.hu). én voltam, és nagyon jó volt.a szakdoli amúgy tényleg unalmas, lehet, hogy emiatt otthon ülni sem érdemes.akkor inkább tedd félre, csinálj valami mást és a határidő előtt 3 héttel vedd elő és írd meg akkor. felesleges felette ülni és szenvedni.unalmas az is.jobb lesz, hidd el. és az, hogy feltetted ezt a kérdést már a változás első lépése!
2008. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Kepzeld, en is utalok a szamitogep elott ulni, es utalom a netszolgaltatom, meg meg egy csomo mindent, ezert ugy dontottem, hogy a netszolgaltatom elmehet a manoba en meg kimegyek egyet a fene nagy varosbol kicsit a szabadba es csak fekszem a fuben, elvezem, hogy sut a nap es csinaljon mindenki amit akar
2008. aug. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!